Dom » Wnętrza

Nowość! Oprawy informacyjne LED do schodów i ciągów komunikacyjnych - świetlny konsjerż

Nowość! Oprawy informacyjne LED do schodów i ciągów komunikacyjnych - świetlny konsjerż
Zobacz więcej zdjęć »
Oprawy informacyjne LED do schodów i ciągów komunikacyjnych - świetlny konsjerż W dużych przestrzeniach komercyjnych, często wypełnionych dużą ilością symboli, barwnych reklam i odwiedzających ciężko odnaleźć właściwą drogę.

Budynki przeznaczone na pobyt wielu osób powinny być od wewnątrz właściwie oznakowane, aby każdy mógł się z łatwością w nich odnaleźć. Czytelna informacja czyni miejsce bardziej przyjaznym i bezpiecznym dla użytkowników. Z pomocą przychodzi nowoczesna technologia LED Informatico, która pozwoli wyróżnić strefy budynku, pomieszczenia i wskazać kierunek poruszania się za pomocą światła. Na oprawach wykonanych z aluminium, stali szlachetnej, chromu i szkła akrylowego widnieją dowolnie dobrane symbole graficzne, np. lampa z logotypem czy nazwą konkretnej firmy może oświetlać schody prowadzące do jej siedziby.
- Informatico - designerskie oprawy pełnią funkcję świetlnego przewodnika w budynkach publicznych i komercyjnych, takich jak hotele, galerie handlowe czy kina. Oprócz szerokich możliwości zastosowania, LED Informatico spełniają kryteria energooszczędności, tak istotne w dzisiejszych czasach – mówi Monika Sopałowicz, Dyrektor Zarządzający w firmie BRITOP Lighting.

Dzięki wbudowaniu minimalizujących pobór energii elektrycznej diod LED, wymagających jedynie 0,6 W przy napięciu 12 V, oprawy mogą być użytkowane całą dobę. Dostępne są w wymiarach: 75 x 75 mm i 100 x 100 mm, jednak istnieje możliwość ich wykonania w innych formatach.

Droga światła
- Światło to zjawisko, za którym w naturalny sposób podąża ludzki wzrok. Znaki informacyjne, w postaci wysłużonych, plastikowych tablic informacyjno – awaryjnych odchodzą stopniowo w zapomnienie. Ich miejsce zajmują podświetlane oznaczenia w stylowych oprawach, które harmonijnie komponują się z nowoczesną, minimalistyczną architekturą. Oprawy LED Informatico w atrakcyjny sposób wskazują drogę, informują o położeniu w budynku lub ostrzegają. Standardowo dostępne są modele z wzorami WC, wi-fi, zakaz palenia oraz wózek inwalidzki, jednak na życzenie mogą być dostosowywane do indywidualnych potrzeb projektowych. Oprawy będą w czytelny sposób przekazywać informacje o numerze piętra, pomieszczenia lub działu, wskazywać drogę do baru, restauracji czy wyjścia. Chłodne światło, otaczające obudowę sprawia, że jest ona jeszcze lepiej dostrzegalna, nawet z dużych odległości i w wielkogabarytowych pomieszczeniach, jak sale kinowe czy koncertowe – mówi Andrzej Markowski, właściciel oświetleniowego sklepu internetowego www.halogen.pl.


Świetlna wizytówka
Światło pełni wyjątkową rolę w aranżacjach przestrzeni komercyjnych. Nadaje jej otwartego charakteru, a także symbolizuje jasne zasady prowadzenia działalności. Oprawy LED Informatico mogą stanowić atrakcyjny element wizerunkowy danej firmy, nie tylko ze względu na atrakcyjną formę, lecz również możliwość nanoszenia dodatkowych napisów z nazwą hotelu, instytucji, działu, czy nawet imion i nazwisk pracowników. Litery i cyfry mogą uzyskać dowolny rozmiar i kształt, stosownie do charakteru miejsca i życzenia inwestora. Oprawy dostępne są w kolorach aluminium, stal szlachetna i chrom, dlatego doskonale harmonizują z nowoczesnymi aranżacjami i pomagają wyeksponować świetlne symbole. Modele LED Informatico są ponadto bardzo bezpieczne w użytkowaniu - nie nagrzewają się oraz nie wytwarzają promieniowania nadfioletowego UV i podczerwonego IR.

Oprawy LED Informatico są dostępne u najlepszych dystrybutorów i w sklepie internetowym www.halogen.pl

LED Informatico – cena ok. 80,00 zł. brutto / sztuka

Więcej informacji na stronie www.britop.pl

Informacje o firmie:
Britop Lighting Sp. z o.o. jest częścią niemieckiej Grupy BRITOP INTERNATIONAL GMBH z siedzibą w Brilon (Nordrhein Westfalen), firmy działającej w branży oświetleniowej, zajmującej się produkcją oraz projektowaniem oświetlenia architektonicznego, dekoracyjnego, użytkowego i meblowego. Dzięki profesjonalnemu zapleczu projektowemu oraz produkcyjnemu Britop Lighting, odpowiada na potrzeby najbardziej wymagających klientów, proponując nowoczesne oświetlenie, o najwyższej jakości i modnym designie.
Zaprojektowane przez Jaco Designe oprawy z serii Live, Cristal i Steps wykonane są z najwyższej jakości materiałów – stali, metalu, aluminium i szkła akrylowego. Gwarantuje to trwały i estetyczny wygląd oświetlenia, pasującego zarówno do nowoczesnych, jak i klasycznych aranżacji wnętrz.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

E.C.H.O. Communications

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Za 1 dzień:
Warsztaty online „Technologie medyczne w modelach zintegrowanej opieki zdrowotnej”
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »