Dom » Wnętrza

Nowość ! Oświetlenie w linii prostej – kolekcja lamp STICKS marki Nowodvorski Lighting

Nowość ! Oświetlenie w linii prostej – kolekcja lamp STICKS marki Nowodvorski Lighting
Zobacz więcej zdjęć »
Kolekcja lamp STICKS marki Nowodvorski Lighting

Jaki jest przepis na dyskretnie nowoczesne wnętrze? Nietuzinkowe elementy aranżacyjne, harmonia oraz wyobraźnia, która pozwala pozornie zwyczajne rzeczy przeobrazić w coś zupełnie niespodziewanego. Wszystkie te elementy odnaleźć można w nowej kolekcji lamp STICS marki Nowodvorski Lighting. Te niebywale proste, a zarazem przykuwające wzrok lampy staną się jednocześnie centralnym punktem wystroju, jak i funkcjonalnym dopełnieniem nowoczesnych aranżacji.

Matematyczna powściągliwość

W momencie kreowania wnętrz, których znakiem rozpoznawczym jest oszczędność dekoracji, nawet wybór podstawowych dodatków wzrasta do rangi prawdziwego dylematu. Ciekawe efekty uzyskamy decydując się na wykorzystanie atutów kolekcji lamp STICKS marki Nowodvorski Lighting, którą stworzono w oparciu o regularnie przecinające się linie. Jest ona świetną propozycją dla osób ceniących odważne rozwiązania aranżacyjne. Ta składająca się z trzech elementów kolekcja to połączenie industrialnych motywów z ascetyczną formą. Znakiem charakterystycznym wykonanych z czarnej, lakierowanej stali lamp z kolekcji STICKS są pozbawione jakichkolwiek ozdobników oraz osłon żarówki, które dzięki temu wpisać się mogą w całościową aranżację emitując jednocześnie czyste, nie tłumione niczym światło. Prosty design dyskretnie urozmaicają wykończenia w kolorze miedzi. Wybierając tą stylową kolekcję możemy dopasować oświetlenie do każdego wnętrza domu począwszy od reprezentacyjnego salonu, poprzez nowoczesny gabinet, a na industrialnej kuchni skończywszy.

 Aranż po przekątnej

Do grona lamp STICKS marki Nowodvorski Lighting należą trzy odrębne modele. Pierwszy z nich wyposażono w dwa źródła światła, dzięki czemu pozwala on budować dyskretny i jednocześnie przytulny nastrój. Drugi składa się z trzech ułożonych prostopadle względem siebie żarówek. Trzeci, najbardziej rozbudowany, to pięć punktów świetlnych umieszczonych na dwóch poprzecznych listwach, których ułożenie może być dowolnie regulowane.

Niezależnie od wybranego wariantu możemy mieć pewność, że kolekcja lamp STICKS marki Nowodvorski Lighting nada wyrazisty efekt każdemu wnętrzu. Poza wysokim stopniem funkcjonalności podkreśli ona wystój zainspirowany zarówno modernizmem, futuryzmem, industrializmem, minimalizmem, jak i stylem skandynawskim.

Linia lamp STICKS marki Nowodvorski Lighting oszczędzi nam trudów i wątpliwości, które towarzyszą projektowaniu nowej przestrzeni oraz rozświetli na nowo wnętrze naszego domu – zarówno dosłownie, jak i w przenośni.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

flypr

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Za 14 dni:
XXVIII edycja festiwalu Sounds of the Dolomites w górach Trentino we Włoszech
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »