Dom » Budownictwo

Nowość! Płyty Synergio – sposób na intrygującą nawierzchnię

Nowość! Płyty Synergio – sposób na intrygującą nawierzchnię
Zobacz więcej zdjęć »
Atrakcyjny, geometryczny kształt i trzy wyraziste barwy – to wyróżniki płyt Synergio, tegorocznej nowości, którą znajdziemy w kolekcji Libet Decco Monocolor.

Zróżnicowane wymiary elementów sprawiają, że mogą one być rozmaicie zestawiane, tworząc nawet bardzo abstrakcyjne układy nawierzchni, które doskonale wpiszą się w nowoczesne aranżacje.

Wyrazisty design

Synergio to zestaw dwóch płyt o kształcie trapezu i pokaźnych, komplementarnych względem siebie rozmiarach 67,5 x 90,1 x 19,2 x 10 cm i 45 x 67,5 x 19,2 x 10 cm. Za sprawą dużego formatu i utrzymanych w odcieniach stonowanej szarości, kontrastujących kolorów (pergaminowa biel, antracytowy oraz gołębi) jest to idealny materiał do tworzenia wyrazistych kompozycji o różnorodnym kształcie, które z pewnością przypadną do gustu miłośnikom minimalistycznych rozwiązań. Ogromy potencjał kreacyjny płyt, stanowiących ciekawą alternatywę dla popularnych wyrobów kwadratowych czy prostokątnych, sprawia, że z powodzeniem mogą być stosowane do budowy przydomowych tarasów, ogrodowych ścieżek, rozległych placów oraz podjazdów.

Estetyka i trwałość

Synergio, podobnie jak inne produkty z kolekcji Libet Decco Monocolor, łączy w sobie elegancki, subtelny design oraz funkcjonalność i trwałość charakterystyczne dla wysokiej klasy wyrobów betonowych. Płyty wykazują podwyższoną odporność na skraje warunku atmosferyczne, a dzięki zastosowanemu już na etapie produkcji specjalnemu systemowi ALS są dodatkowo chronione przed przebarwieniami, wykwitami wapiennymi oraz plamami. Tym samym świetnie sprawdzą się zarówno w przestrzeniach prywatnych, jak i publicznych. Pamiętajmy, by podczas montażu stosować się do zasady trzech palet, mieszając elementy z co najmniej trzech palet i pobierając je w pionie (a nie warstwami). Postępując w ten sposób, unikniemy plam kolorystycznych i uzyskamy najlepszy efekt wizualny.

Więcej informacji na temat produktów firmy Libet znaleźć można na stronach www.libet.pl oraz www.ceramic.libet.pl.

 Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

flypr

Komentarze (1)

  • avatar
    ~Greg 2018-06-02 12:59:45

    Małe płyty lub większe kostki to zdecydowanie sympatyczny trend w aranżacji przestrzeni przydomowej. Moim typem jest Lanta Buszremu w wersji stalowy color-mix. Ale szary i grafit też dają radę :)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »