Dom » Budownictwo

NOWOŚĆ! Sielski urok czerni i bieli - lampy sufitowe MARGARET marki Nowodvorski Lighting

NOWOŚĆ! Sielski urok czerni i bieli - lampy sufitowe MARGARET marki Nowodvorski Lighting
Zobacz więcej zdjęć »
Rustykalny styl jak żaden inny potrafi wykreować ciepłą i przytulną atmosferę w każdym domu. Jednak meble i dodatki to dopiero wstęp do stworzenia klimatycznego wystroju, gdyż w przypadku tego typu aranżacji niezwykle ważne jest oświetlenie.

Dzięki kolekcji lamp sufitowych MARGARET marki Nowodvorski Lighting stworzymy niepowtarzalne wnętrze zainspirowane ponadczasową elegancją sielskiej prowincji.

Przytulnie i z klasą

Oświetlenie odgrywa kluczową rolę przy kreowaniu przytulnej atmosfery w domu. Dlatego jeśli zależy nam na wprowadzeniu nuty ciepła do aktualnej aranżacji warto zdecydować się na kolekcję lamp sufitowych MARGARET marki Nowodvorski Lighting. Modele MARGARET WHITE oraz MARGARET BLACK z powodzeniem dopełnią wnętrza urządzone w stylu rustykalnym, angielskim, prowansalskim oraz retro. Stylizowany na dawne epoki abażur z lakierowanej stali można dodatkowo wyposażyć w punkty świetlne, do złudzenia przypominające palące się świeczki. Dzięki temu do minimum ograniczymy wpływ nowoczesnych i słynących z surowości nurtów modernistycznych. Lampy MARGARET, dostępne w klasycznych odcieniach czerni i bieli, to bardzo uniwersalny detal, który zadba o estetykę każdego wnętrza, począwszy od salonu, poprzez sypialnię, a na kuchni skończywszy. Ponadto ich finezyjnie gięta konstrukcja doskonale odnajdzie się w roli nie tylko dopełnienia, ale i głównego punktu wystroju naszego domu.

Z kolekcją lamp sufitowych MARGARET marki Nowodvorski Lighting odkryjemy zupełnie nową, klasyczną i zarazem elegancką stronę sielskich aranżacji, które mimo upływu lat wciąż cieszą się ogromną popularnością.

Kolekcja MARGARET marki Nowodvorski Lighting:

MARGATER BLACK

Wysokość: 140 cm

Średnica: 60 cm

Cena detaliczna: 195,57 zł brutto

 

MARGARET WHITE

Wysokość: 140 cm

Średnica: 60 cm

Cena detaliczna: 195,57 zł brutto

 

Firma Technolux Sp.j., od października 2011r. funkcjonująca pod nazwą Nowodworski Sp.j., jest rodzinną firmą prywatną, założoną w 1994 r. Spółka produkuje dekoracyjne oprawy oświetleniowe do wnętrz mieszkalnych oraz obiektów publicznych. Obecnie firma posiada dwa zakłady produkcyjne o łącznej powierzchni 12 000 m2., średniorocznie produkując i sprzedając 3000 sztuk opraw dziennie. Ponad 65% produkcji jest sprzedawane za granicę. Firma eksportuje do: Białorusi, Bułgarii, Chorwacji, Cypru, Czarnogóry, Czech, Estonii, Finlandii, Francji, Grecji, Hiszpanii, Irlandii, Kanady, Kazachstanu, Kirgizji, Kosowa, Litwy, Łotwy, na Maltę, do Mołdawii, Niemiec, Norwegii, Rosji, Rumunii, Senegalu, Słowacji, Ukrainy, na Węgry i do Wielkiej Brytanii.

Nowodworski Sp.j.

Bojemskiego 11

42-202 Częstochowa

Tel +48 343449110

www.nowodvorski.com

nowodvorski@nowodvorski.com

https://www.facebook.com/NowodvorskiLightingLampyDoTwojegoDomuRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

flypr

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »