Kobieta, zdrowie, uroda » Ciało

Nowość! „Sunon Yellow tea” - żółta herbata w ofercie Czas na Herbatę – szlachetny smak przyjemności

Nowość! „Sunon Yellow tea” - żółta herbata w ofercie Czas na Herbatę – szlachetny smak przyjemności
Zobacz więcej zdjęć »
Istnieją produkty tak wyjątkowe i cenne, że obcowanie z nimi to prawdziwa przyjemność dla ciała i ducha.

Taka właśnie jest unikalna, szlachetna i charakteryzująca się wyjątkowo łagodnym aromatem żółta herbata. Przez wiele lat przeznaczona była ona jedynie dla cesarskiego dworu, jednak teraz – dzięki marce Czas na Herbatę – każdy może rozkoszować się jej niepowtarzalnym smakiem.

 Żółta herbata to prawdziwy klejnot wśród wszystkich odmian tego napoju. „Sunon Yellow tea” marki Czas na Herbatę produkowana jest w chińskim Huoshan, w prowincji Anhui w bardzo małych ilościach, dlatego też na rynku europejskim jest niemal nieznana. Na szczęście teraz, dzięki marce Czas na Herbatę, wyjątkowy smak tego napoju będzie mógł poznać każdy zainteresowany. Dlaczego warto sięgnąć po filiżankę tego delikatnego, bladożółtego naparu? Przede wszystkim dla niezapomnianych doznań zmysłowych. Herbata „Sunon Yellow tea” wyróżnia się wyrazistym smakiem o lekko orzechowej nucie i aromatem zbliżonym nieco do herbaty białej. Znawcy tematu twierdzą, że nawet kilka łyków potrafi zmienić sceptyka

w zagorzałego miłośnika tego napoju. Drugą kwestią, dla której powinno się pić żółtą herbatę są jej niezwykłe właściwości. Przywraca ona bowiem siły witalne, ma znakomity wpływ na układ trawienny, a dodatkowo usuwa szkodliwe substancje z organizmu.

 Warto wiedzieć, że liście żółtej herbaty są bardzo delikatne, dlatego też trzeba parzyć je z dużą uwagą i starannością. Susz należy zalać wodą o temperaturze 75-80 stopni Celsjusza i parzyć przez 3 do 5 minut. Po tym czasie można już śmiało rozkoszować się smakiem szlachetnego naparu. Warto wiedzieć, że liście zaparzać można nawet trzykrotnie, za każdym razem otrzymując bogaty i aromatyczny napój.

Żółta herbata dostępna jest online na www.czasnaherbate.net, a także w oferciestacjonarnych sklepów Czas na Herbatę.

 

„Sunon Yellow tea” marki Czas na Herbatę

Cena: 39,90 zł/ 100g

 

 

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Progressive to firma, która istnieje na rynku od 1997 r. i jest właścicielem marki CZAS NA HERBATĘ. Od początku swojej działalności specjalizuje się w imporcie, produkcji oraz sprzedaży herbat wysokogatunkowych, a także akcesoriów do jej parzenia i przechowywania. W ofercie znajdują się herbaty czarne, zielone, białe, czerwone, kwitnące, autorskie oraz kompozycje owocowe.  W składzie herbat znajdują się wyłącznie składniki naturalne najwyższej jakości.


Sprzedaż prowadzona jest za pośrednictwem sieci sklepów stacjonarnych w całej Polsce (23 sklepy firmowe i 71 sklepów franchisowych) oraz sklepu internetowego www.czasnaherbate.net. Firma posiada również sklep w Hiszpanii.

Progressive Agata Szurlej

ul. Sosnowiecka 5

52-008 Wrocław

tel.: 71 340 04 23 

e-mail: biuro@herbata.net

www.czasnaherbate.net

 



Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

flypr

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »