Kobieta, zdrowie, uroda » Dziecko

Nowość w ofercie marki Holle – Kaszka kukurydziana z tapioką BIO od 4. miesiąca życia

Nowość w ofercie marki Holle – Kaszka kukurydziana z tapioką BIO od 4. miesiąca życia
Zobacz więcej zdjęć »
Szwajcarska marka Holle, specjalizująca się w produkcji ekologicznej żywności dla dzieci i niemowląt poszerzyła swoją ofertę o nową kaszkę dla najmłodszych – Kaszkę kukurydzianą z tapioką.

         Kaszka przeznaczona jest dla niemowląt od 4. miesiąca życia.  Jest lekkostrawna, łatwo przyswajalna i pozbawiona glutenu, mleka i cukru.

            Kaszka kukurydziana z tapioką BIO marki Holle to kompozycja kukurydzy, tapioki i brązowego ryżu (wyłącznie z upraw biodynamicznych i ekologicznych). Wytwarzana jest z pełnego przemiału ziarna zbóż, co oznacza, że w procesie produkcji wykorzystywana jest nie tylko zmielona część ziarna, lecz też zarodek i wartościowe warstwy zewnętrzne. W ten sposób wszystkie naturalne substancje zawarte w zbożu (białko, węglowodany, tłuszcze, substancje mineralne i witaminy – np. B1) zostają zachowane - tak jak i ważne substancje balastowe, wspierające trawienie. Kaszka kukurydziana z tapioką BIO jest lekkostrawna i cechuje ją wysoka przyswajalność. Ma przychylną dla dzieci formę łatwo rozpuszczalnych płatków, które w połączeniu z innymi składnikami pozwalają szybko i łatwo stworzyć posiłki butelkowe i kaszki, odpowiednie dla danego etapu rozwoju dziecka.

            Kaszka kukurydziana z tapioką BIO marki Holle może zostać wykorzystana np. do przygotowania kaszki z dodatkiem mleka z proszku dla niemowląt, jako dodatek do dań warzywnych lub też bezmlecznych kaszek owocowo- zbożowych.

 

www.holle.pl

 

 

Marka: Holle

Pojemność: 250 g

Importer: Victualia SaluberRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

KN
http://kobieta24.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »