Dom » Ogrody

Nowość w ofercie PRIME3 - Palnik do chwastów GWB21

Nowość w ofercie PRIME3 - Palnik do chwastów GWB21
Zobacz więcej zdjęć »
Lekki, bezprzewodowy palnik do chwastów GWB21 marki PRIME3 to urządzenie o szerokim zastosowaniu.

Przy jego użyciu można nie tylko skutecznie i ekologicznie pozbyć się chwastów. Model GWB21 może być również używany do rozpalania ogniska lub grilla. Wygodna, bezprzewodowa konstrukcja to swoboda ruchów i koniec plątania się w kablach.

Palnik marki PRIME3 wyposażony jest w zapalnik piezoelektryczny, który umożliwia łatwe i szybkie rozpalenie bez użycia zapałek lub zapalniczki. Obsluga palnika jest bardzo intuicyjna. Regulacja płomienia pozwala na dostosowanie jego intensywności do aktualnych potrzeb, dając możliwość efektywnej eliminacji chwastów o różnych rozmiarach i grubościach łodyg. Mocny płomień skutecznie spala chwasty na chodnikach, podjazdach i tarasach bez potrzeby stosowania szkodliwych herbicydów. Usuwa również mech i porosty z dachów, murów i innych powierzchni.

Model GWB21 zasilany jest wyjątkowo wydajnym nabojem gazowym, z którym można pracować nawet do 3 godzin (w zależności od ustawienia siły płomienia). Palnik połączony jest z nabojem zamkiem bagnetowym. Tego typu połączenie jest szczelne i bezpieczne.

Temperatura pracy palnika wynosi 1300°C., co umożliwia szybkie i skuteczne wypalenie chwastów  bez uszkodzenia pobliskich roślin.

Palnik do chwastów GWB21 to wielofunkcyjne narzędzie, które nie tylko efektywnie eliminuje niechciane chwasty z trawnika, ale także doskonale nadaje się do pielęgnacji twardych powierzchni w ogrodzie. To ekologiczne i skuteczne rozwiązanie, które pozwoli cieszyć się pięknym ogrodem.
PRIME3 / 2N-Everpol
press boxRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

newss.pl
http://newss.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »