Dom » Wnętrza

Nowość! Współczesne oblicze dębowych podłóg – deski podłogowe DLH Poland

Nowość! Współczesne oblicze dębowych podłóg – deski podłogowe DLH Poland
Zobacz więcej zdjęć »
W bogatej ofercie drewnianych podłóg firmy DLH Poland pojawiła się nowa propozycja – szczotkowany parkiet dębowy. Produkt został poddany procesowi szczotkowania, który wydobywa głębię drewna oraz podkreśla wyjątkowe usłojenie, które jest nie tylko bardziej wyraziste,lecz również wyczuwalne w dotyku.

Parkiet charakteryzuje się eleganckim wyglądem, jak również solidnością i wytrzymałością.


Dąb, uznawany za szlachetny gatunek drewna, jest symbolem naturalnego piękna, stąd cieszy się niesłabnącą popularnością. Wnętrza, w których dominują dębowe elementy, powszechnie uważane są za prestiżowe i ekskluzywne. Nowa kolekcja dębowych parkietów w ofercie DLH Poland posiada charakterystyczny wygląd uzyskany w trakcie procesu szczotkowania, który uwydatnienia oryginalne usłojenie drewna. 

Naturalne piękno

Dąb szczotkowany jest doskonałym rozwiązaniem w szczególności dla tych osób, które chcą połączyć nowoczesność z klasyką. W trakcie procesu szczotkowania z drewna zostają usunięte miękkie tkanki, co sprawia, że słoje są nie tylko bardziej wyraziste, ale również wyczuwalne w dotyku, gdyż na drewnie powstają delikatne i subtelne zagłębienia. Dzięki temu szczotkowane dębowe deski podłogowe nadają wnętrzom nieco rustykalnego charakteru. Zabieg ten wpływa również na samo użytkowanie parkietu – wszelkie rysy i ewentualne zadrapania są mniej zauważalne. W propozycjach produktowych DLH Poland szczotkowane deski dębowe dostępne są w wersji olejowanej w dwóch wymiarach 15x90 oraz 15x120 mm. Dąb jest gatunkiem drewna, który dzięki modyfikowaniu i barwieniu zapewnia szeroki wachlarz opcji kolorystycznychwachlarz opcji kolorystycznych.Wśród kolorów desek niesłabnącym uznaniem cieszy się naturalna barwa. Dodatkowo w  ofercie znajduje się 9 odcieni w tym: bielony, szarzony, antyczny, oliwkowo-żółty, brązowo- czarny i inne. Na specjalne życzenie klientów możliwe są  różne opcje szczotkowania – od lekkiego po głębokie. Deski z dębu szczotkowanego DLH Poland wyróżniają się dużą odpornością na ścieranie i uszkodzenia, bowiem chronione są powłokami lakieru lub oleju utwardzonych promieniami UV. Na zamówienie dostępne są również deski z systemem montażu typu Click, co umożliwia szybkie i łatwe układanie. Żywotność olejowanego dęba szczotkowanego utwardzanego UV oraz łatwość pielęgnacji sprawiają, że parkiet może być z powodzeniem stosowany w pomieszczeniach intensywnie eksploatowanych, takich jak salony czy korytarze.

 

Certyfikowana jakość

Drewno dębowe wprowadzone do oferty DLH Poland cechują wysokie standardy pozyskiwania, sortowania i obróbki. Drewno posiada międzynarodowy certyfikat PEFC przyznawany przez niezależną organizację PEFC Council za uwzględnianie zasad ochrony środowiska, aspektów społecznych i ekonomicznych. Dębina stosowana przy produkcji desek podłogowych jest produktem w 100 proc. europejskim – pochodzi ze Środkowo-Europejskich lasów  eksploatowanych w sposób ekologiczny i zrównoważony. Starannie przeprowadzany proces sortowania i selekcji oraz wysoka jakość obróbki drewna gwarantuje, że podłogi DLH Poland wyróżniają się na tle innych produktów z modyfikowanego drewna dębowego. Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

E.C.H.O. Communications

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »