Kobieta, zdrowie, uroda » Ciało

NOWOŚĆ WŚRÓD SOCZEWEK Soczewki światłoczułe (fotochromowe) Hoya SENSITY

NOWOŚĆ WŚRÓD SOCZEWEK  Soczewki światłoczułe (fotochromowe) Hoya  SENSITY
Zobacz więcej zdjęć »
Hoya Lens Poland to wiodący dostawca innowacyjnych produktów i usług opartych na zaawansowanych technologiach optycznych.

 

Nowoczesne soczewki okularowe z segmentu premium, oferowane przez firmę, wyróżniają się jakością, efektywnym wykorzystaniem zaawansowanych konstrukcji optycznych oraz troską o detale, przekładającą się na ostateczny komfort użytkownika. Szeroka oferta marki Hoya obejmuje m.in. soczewki fotochromowe, dotychczas dostępne w dwóch, podstawowych kolorach – brązowym i szarym, powiększyła się o soczewki światłoczułe w nowym odcieniu modnej zieleni.

Soczewki fotochromowe Hoya SENSITY to innowacyjne, inteligentne i światłoczułe soczewki, których zadaniem jest zapewnienie komfortowego widzenia we wszystkich warunkach oświetleniowych, bez konieczności zmiany okularów. Przeznaczone są dla osób z wadami wzroku, prowadzących dynamiczny, mobilny tryb życia, przebywających zarówno na powietrzu, jak i wewnątrz pomieszczeń.

Soczewki fotochromowe Hoya SENSITY błyskawicznie reagują na zmiany natężenia światła (promieniowanie UV), zapewniając komfortowe widzenie niezależnie od sytuacji – w pomieszczeniu stają się bezbarwne, tak jak standardowe okulary korekcyjne, na zewnątrz zaś przyciemnione – jak tradycyjne okulary przeciwsłoneczne. Jednocześnie, podczas tych szybkich zmian, przez cały czas zachowana jest pełna ochrona przed promieniowaniem UV.

Soczewki światłoczułe Hoya SENSITY dotychczas dostępne były w dwóch, podstawowych kolorach – brązowym i szarym. Obecnie oferta marki powiększyła się o soczewki światłoczułe w odcieniu modnej zieleni, okrzykniętej ikoną mody w kategorii okularów przeciwsłonecznych. Kolor zielony nie zmienia kolorów otaczających przedmiotów i pozwala widzieć je w sposób naturalny, przy zachowaniu ich właściwej intensywności.

Inteligentne soczewki światłoczułe, poza podstawową zaletą, czyli maksymalną ochroną przed promieniowaniem UV przy jednoczesnej zdolności zabarwiania soczewek, są także wygodniejsze w użytkowaniu, można je bowiem nosić cały dzień, bez konieczności sięgania po okulary przeciwsłoneczne, gdy zmienia się pogoda lub miejsce, w którym przebywamy. Są optymalnym rozwiązaniem dla każdego, niezależnie od stylu życia. Bez względu zatem, co przyniesie dzień, soczewki światłoczułe gwarantują osobom z wadami wzroku ostre, wyraźne, komfortowe i bezpieczne widzenie.

Światłoczułe soczewki okularowe  HOYA Sensity nagrodzone zostały Złotym Medalem MTP podczas Targów Optycznych OPTYKA 2014.

Firma: Hoya Lens Poland

Cena:  od 480 zł

 

Hoya Lens Poland to wiodący producent najwyższej jakości organicznych soczewek okularowych opartych na zaawansowanych technologiach optycznych. Historia firmy sięga 1941r. – właśnie wtedy w Japonii, w miasteczku zwanym wówczas Hoya City (obecnie Nishitokyo) bracia Shoichi i Shigeru Yamanaka założyli firmę Toyo Optical Glass Manufacturing, nazwaną później Hoya Corporation i produkującą szkło optyczne. Firma Hoya prowadzi działalność w obszarze ochrony zdrowia i technologii informacyjnych, oferując soczewki okularowe, medyczne systemy obrazowania endoskopowego, soczewki wewnątrzgałkowe, soczewki optyczne oraz kluczowe komponenty dla półprzewodników, paneli LCD i dysków twardych. Firma Hoya posiada ponad 150 oddziałów na całym świecie, zatrudniając ponad 34.000 osób. Hoya nieustannie rozwija nowe technologie i tworzy produkty, których zadaniem jest pomoc i wsparcie wszystkich osób ze zdiagnozowanymi wadami wzroku, które pragną widzieć lepiej, bardziej naturalnie i przede wszystkim ostro w każdej sytuacji. Wszystkie produkty Hoya poddawane są restrykcyjnemu systemowi kontroli jakości sprawdzającemu soczewki na każdym etapie produkcji. Proponowane przez firmę Hoya jednoogniskowe i progresywne konstrukcje soczewek są najnowszymi osiągnięciami technologicznymi np. Hoyalux iD MyStyle V+ - soczewki progresywne reprezentujące najwyższy stopień indywidualizacji. Oprócz nowatorskich produktów bazowych Hoya proponuje ich uszlachetnienia dobrane pod kątem indywidualnych potrzeb użytkownika – takie, jak powłoki antyrefleksyjne, światłoczułe (fotochromowe), soczewki barwione i polaryzacyjne. Celem wszystkich działań jest uzyskanie maksymalnego komfortu widzenia i użytkowania przez klientów korzystających z soczewek okularowych Hoya. Hoya Lens Poland Sp. z o.o. rozpoczęła działalność w 1998 roku. Jednym z ważniejszych czynników rozwoju firmy w Polsce jest troska o klienta - kluczową kwestią jest sprostanie oczekiwaniom i potrzebom klientów i użytkowników okularów.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

KN
http://kobieta24.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »