Moda » Odzież

Nowości Andropolu na targach Invest-Hotel 2012

Nowości Andropolu na targach Invest-Hotel 2012
Zobacz więcej zdjęć »
Nie tylko konfekcja dla branży hotelowej i gastronomicznej, ale też tkaniny z nowej linii Rentline są atutem oferty spółki Andropol na tegorocznych poznańskich targach INVEST –HOTEL 2012.

To największe specjalistyczne wydarzenie branży hotelarskiej w Polsce w tym roku zyskało jeszcze znacznie szerszą formułę i większy splendor. Tegoroczna impreza bowiem odbywa się razem z innymi prestiżowymi targami - POLAGRA GASTRO i FOOD. Znacznie powiększył się więc krąg zwiedzających. Na targach obecni są właściciele, gestorzy bazy noclegowej oraz gastronomicznej, projektanci, architekci, inwestorzy, generalni wykonawcy obiektów noclegowych i gastronomicznych.


Andropol, jak co roku, pokazuje w Poznaniu swoje kolekcje tkanin i konfekcji dla hoteli i restauracji. Ale oprócz sztandarowych produktów, takich jak pościele i obrusy, czy wysokiej jakości wyroby frotte, spółka prezentuje też wprowadzone niedawno do oferty wyroby linii Rentline.


- Korzystając z okazji, że w jednym miejscu na tak prestiżowej imprezie, zebrali się przedstawiciele tak wielu interesujących nas branż: hotelarstwa, gastronomii czy przemysłu spożywczego, postanowiliśmy rozszerzyć prezentowaną ofertę o wyroby skierowane do podmiotów serwisujących odzież. Po raz pierwszy pokazaliśmy je w kwietniu na targach Sawo, które również odbyły w się w Poznaniu – mówi Radosław Klinowski, dyrektor handlowy w Andropolu.

Tkaniny i konfekcja z linii Rentline adresowane są zarówno dla sektora HoReCa (hotele i gastronomia) jak i dla przemysłu spożywczego - świetnie więc wpasowują się w konwencję poznańskiej imprezy. W tej linii znajdują się tylko wyselekcjonowane tkaniny o bardzo wysokich walorach użytkowych.

Charakteryzują się one bardzo niskimi kurczliwościami, ograniczonym pilingiem, wysoką trwałością koloru po długim okresie prania i użytkowania. Ze względu na niską zawartość szkodliwych dla zdrowia substancji wybrane tkaniny doskonale nadają się wszędzie tam, gdzie dochodzi do kontaktu odzieży z żywnością. W grupie tkanin dla hoteli i restauracji szczególnie atrakcyjne są tkaniny z dużym udziałem włókien poliestrowych (do 50 proc.), które w procesie prania powodują zmniejszenie absorbcji wody i środków chemicznych, a co za tym idzie obniżenie kosztów prania.

- Mamy nadzieję, że nasze stoisko odwiedzą nie tylko stali klienci, którzy od lat darzą nasze produkty zaufaniem, ale też nowi, których z pewnością zaskoczy różnorodność i kompleksowość tegorocznej oferty naszej firmy – dodaje Radosław Klinowski.

Targi Wyposażenia Hoteli INVEST-HOTEL co roku odwiedza kilkanaście tysięcy osób z branży – inwestorów, właścicieli i menadżerów hoteli, architektów i projektantów wnętrz. Organizatorzy spodziewają się, że tegoroczna, nowa formuła sprawi, iż liczba zwiedzających i wystawców będzie rekordowa. Impreza odbędzie się w dniach 8-11 października. Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Masz-Media

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »