Dom » Ogrody

Nowości od Broil King w DYNAMIC Centrum Grilla

Nowości od Broil King w DYNAMIC Centrum Grilla
Zobacz więcej zdjęć »
Oferta DYNAMIC Centrum Grilla została uzupełniona o nowe akcesoria do grillowania kanadyjskiej firmy Onward Manufacturing Company Ltd właściciela m.in. marki Broil King i GrillPro.

OMC jest wiodącym producentem wysokiej jakości akcesoriów do grillowania. Akcesoria do grilli, które można znaleźć w naszej stałej ofercie poszerzają możliwości urządzeń do grillowania. Dzięki tym innowacyjnym produktom grillowanie może być jeszcze przyjemniejsze.


Najciekawsze produkty z naszej nowej oferty:


Żeliwna brytfanna do żeberek Broil King 69615


Wykonana z ciężkiego żeliwa duża brytfanna do żeberek doskonale zatrzymuje ciepło i wilgoć dzięki czemu możemy przygotować pyszne żeberka nawet w godzinę!. Wewnętrzny stojak na żeberka pozwala na ich pieczenie we własnych sokach.


Zestaw do pizzy z termometrem Broil King 69815


Zestaw w kształcie kołyski zawiera kamień do pizzy z wbudowanym termometrem oraz łopatkę do wyjmowania pizzy. Całość jest odporna na gwałtowne zmiany temperatury. Kształt kołyski zapobiega przesuwaniu się pizzy po wierzchu kamienia podczas wyjmowania jej z grilla.


Płyta stalowa do grillowania Broil King 69160


Nic nie trzyma lepiej ciepła niż duża płyta ze stali. Wykonana z grubej 6 mm stali węglowej płyta do grillowania jest idealna do smażenia steków, owoców morza czy pysznych burgerów. Sprawdzi się również do podsmażania wielu produktów.


Wok żeliwny Broil King 69710


Ten duży wok żeliwny z porcelanową powłoką to wyjątkowe naczynie w które powinien być zaopatrzony każdy grillomianiak. Ten duży żeliwny wok doskonale utrzymuje ciepło i równomiernie go rozprowadza na całej swojej powierzchni. Porcelanowa powłoka zwiększa jego trwałość i sprawia, że jest on łatwy do czyszczenia.


Stalowa skrzynka do wędzenia Broil King 60190


Aromatyzowanie potraw w grillu jeszcze nie było tak proste! Posiada ona dwie komory w których możemy umieścić wióra do wędzenia i płyny aromatyczne (wino, piwo, soki). Zamykana pokrywa na zawiasach z przesuwną przepustnicą pozwala nam kontrolować proces dymienia i ilość wilgoci. Wędzarka może być stosowana bezpośrednio na rusztach grilla lub na osłonach Flav-R-Wave.


Garnek żeliwny 1,25l GrillPro 91660


Ten żeliwny garnek o pojemności 1,25l sprawdzi się doskonale do zapiekania, duszenia, podgrzewania różnych potraw. Można go używać w grillu lub na palniku bocznym naszego grilla. Posiada estetyczne czarne matowe wykończenie. Można w nim bezpośrednio serwować potrawy.


W celu uzyskania dalszych informacji na temat oferowanych produktów zapraszamy do odwiedzenia strony www.dynamic24.pl


DYNAMIC Centrum Grilla można śledzić na Facebooku; Twitterze i Instagramie


Wszystko o grillowaniu, przepisy, porady itp. można znaleźć na www.naRuszcie.pl


Odwiedź DYNAMIC Centrum Grilla i już dziś poznaj wszystkie nowości!Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Dynamic - Centrum Grilla
http://www.dynamic24.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »