Dom » Budownictwo

Nowości techniki grzewczej: zestawy termostatyczne i ręczne

Dekoracyjne zestawy termostatyczne i ręczne w kolorze antracytu

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Zawory grzejnikowe i głowice termostatyczne zapewniają właściwą regulację mocy grzejnika, ale mogą być też jego ozdobą, wpasowując się indywidualny styl pomieszczenia. FERRO proponuje zestawy grzejnikowe, zarówno termostatyczne, jak i ręczne, w trzech wykończeniach: biały, chrom i antracyt. Ponadto dostępne są same głowice termostatyczne w tych wykończeniach, jak również w dodatkowej wersji – w wykończeniu białym z chromowanym pokrętłem.
Zestawy termostatyczne, pracujące w maksymalnej temperaturze 100°C i ciśnieniu 10 bar występują w czterech wersjach. Wszystkie wyposażono w głowicę termostatyczną z przyłączem M30x1,5. Ma ona 5-stopniową skalę regulacji w zakresie temperatur od 9 do 30°C. Może pracować w maksymalnej temperaturze otoczenia do 50°C a jej ochrona przeciwzamrożeniowa jest zapewniana na poziomie ok. 9°C.W skład zestawów z zaworem zespolonym do grzejników dolnozasilanych oraz zestawów osiowych wchodzą dodatkowo złączki do rur wielowarstwowych 16x2 mm, a także do rur miedzianych 15 mm.

FERRO oferuje także dekoracyjne zestawy grzejnikowe do regulacji ręcznej, proste i kątowe. Zawierają one zawory regulacyjne i odcinające 1/2”. Łącznie mamy zatem 6 zestawów grzejnikowych w 3 wersjach kolorystycznych oraz 4 głowice termostatyczne.Zestawy termostatyczne 1/2” z głowicą z możliwością ograniczenia zakresu nastaw i zaworem regulacyjnym z nastawą wstępną

Zestaw prosty ZTMN01 oraz kątowy ZTMN02 to najnowsze generacje znanych z oferty FERRO zestawów termostatycznych ZTM01 i ZTM02, udoskonalone o dodanie regulacyjnego zaworu termostatycznego z możliwością zadawania nastawy wstępnej w miejsce regulacyjnego zaworu termostatycznego bez możliwości zadawania nastawy wstępnej. Dzięki temu możliwe jest precyzyjne dobranie oporu hydraulicznego zaworu i zrównoważenie hydrauliczne instalacji, a także wyregulowanie przepływu czynnika grzewczego zgodnie z wartością projektową dla każdego grzejnika.

Głowica termostatyczna oferowana w zestawie posiada możliwość jednostronnego blokowania zakresu nastaw. W ten sposób można zapobiec nieautoryzowanej ingerencji w nastawienia temperatury i uniemożliwić np. całkowite otwarcie głowicy. Dodatkowo, przy zastosowaniu blokady demontażu głowicy termostatycznej GT-LOCK1, możliwe jest obustronne zablokowanie zakresu nastaw.FERRO  www.ferro.pl
press boxRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

newss.pl
http://newss.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »