Technologie » AGD - RTV

Nowy adres Media Markt w Gdańsku przy Al. Grunwaldzkiej

Nowy adres Media Markt w Gdańsku przy Al. Grunwaldzkiej
Zobacz więcej zdjęć »
Nowy adres, jeszcze lepsza jakość! Gdański sklep Media Markt już wkrótce przeprowadzi się z dotychczasowej siedziby przy Al. Grunwaldzkiej 270 do C. H. Oliwa, znajdującego się po drugiej stronie Al. Grunwaldzkiej, pod numerem 309.

Nowy Media Markt będzie największym na Pomorzu sklepem z elektroniką użytkową. Nowa siedziba gdańskiego Media Marktu znajduje się zaledwie 500 metrów od poprzedniej, jednak różnica pomiędzy obecnym a przyszłym adresem sklepu jest widoczna gołym okiem. Nowy Media Markt będzie najnowocześniejszym i największym sklepem z elektroniką użytkową nie tylko w Trójmieście, ale na całym Pomorzu.


Powierzchnia nowego Media Markt wyniesie blisko 6000 m2 - o tysiąc więcej, niż dotychczasowego sklepu. Do dyspozycji kupujących będzie nie tylko szersza oferta produktowa, ale także większa liczba miejsc parkingowych. O klientów zadba 80 wykwalifikowanych pracowników, przeszkolonych w zakresie doradztwa i poszczególnych kategorii produktowych.

Układ nowego sklepu będzie różnił się od dotychczasowego. Aranżacja sklepu oraz ciągów komunikacyjnych zostały zaprojektowane w oparciu o dotychczasowe doświadczenia sieci Media Markt oraz preferencje zakupowe klientów. Dzięki temu poruszanie się po nowym sklepie będzie bardziej intuicyjne.

Jestem przekonany, że nowy market spodoba się klientom i podobnie jak poprzedni będzie miejscem pierwszego wyboru dla mieszkańców Gdańska poszukujących sprzętu elektronicznego wysokiej jakości i profesjonalnego doradztwa. – powiedział Grzegorz Radzikowski, Dyrektor Media Markt Gdańsk.

W ofercie nowego Media Marktu znajdzie się najpełniejszy na rynku asortyment sprzętu z kategorii elektroniki użytkowej oraz bogaty wybór akcesoriów, książek, gier komputerowych, filmów i muzyki. Market oferuje również szeroki zakres usług, m.in.: obsługę serwisową, dostawę zakupionych produktów do domu wraz z instalacją, możliwość zwrotu zużytego sprzętu, opcję rozszerzenia i przedłużenia ochrony gwarancyjnej, zakup usług telekomunikacyjnych oraz zakupy ratalne przy minimum formalności. W sklepie będzie także można odbierać produkty zakupione w sklepie internetowym www.mediamarkt.pl .

W związku ze zbliżającą się przeprowadzką sieć postanowiła z pompą pożegnać adres, pod którym mieszkańcy Gdańska przez 12 lat zaopatrywali się w najnowocześniejszy sprzęt elektroniczny. Od 23 listopada aż do zamknięcia sklepu przed przeprowadzką lub wyczerpania zapasów sklep Media Markt przy Al. Grunwaldzkiej 270 oferuje wybrane produkty w wyjątkowo atrakcyjnych cenach.

Media Markt to największy sprzedawca detaliczny artykułów z zakresu elektroniki użytkowej w Europie. Na sukces, jakim cieszy się ta założona w 1979 r. firma, należąca do Media-Saturn-Holding GmbH, składa się szeroki wybór markowych produktów w niskich cenach, kompetentny personel, doskonała obsługa, charakterystyczna reklama oraz zdecentralizowana struktura organizacyjna. Każdy dyrektor marketu jest równocześnie udziałowcem zarządzanego przez siebie sklepu i tym samym odpowiada za ofertę produktową oraz za ustalanie cen towarów, personel i marketing. Obecnie Media Markt posiada 46 sklepów w Polsce, a ponad 670 w 15 krajach Europy i Azji.

Media Markt
www.mediamarkt.pl
Więcej informacji z firmy MEDIA SATURN  ( press box )


Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

newss.pl
http://newss.pl

Komentarze (1)

  • avatar
    ~grzeczny 2012-11-24 13:03:27

    święty mikołaju przynieś mi tv z media markt


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Za 13 dni:
Building (R)evolution 13. PLGBC Green Building Summit
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »