Technologie » Internet

Nowy alians strategiczny Panda Security i ClickandBuy

Nowy alians strategiczny Panda Security i ClickandBuy
Zobacz więcej zdjęć »
Panda Security, lider w dziedzinie zabezpieczeń działających w modelu Cloud Security oraz ClickandBuy, firma specjalizująca się w systemach bezpiecznych płatności, zawarły globalny alians strategiczny, który zapewni klientom obu firm szereg ofert promocyjnych i korzyści.

ClickandBuy, z którego usług korzystają miliony użytkowników w 26 krajach, oferuje szeroką platformę z 47 metodami płatności, zapewniając międzynarodowej firmie Panda Security, która posiada klientów na pięciu kontynentach, kompleksowe zabezpieczenie rozwijających się usług internetowych firmy.

Obie firmy będą także współpracować w celu poprawy bezpieczeństwa użytkowników i zwiększenia zaufania klientów do systemów obsługujących transakcje w sieci.

Enrique Aguilera, dyrektor ds. usług internetowych w Panda Security, tak komentuje alians: „Ta umowa umożliwi nam dotarcie do milionów nowych użytkowników i zaoferowanie alternatywnych metod płatności naszym obecnym klientom. Pomoże nam ona zwiększyć obroty z transakcji internetowych, jednocześnie podnosząc satysfakcję klientów."

Ten alians zapewni milionom klientów Panda Security na całym świecie dostęp do szybkiej i bezpiecznej metody płatności internetowych, ograniczając ryzyko i zwiększając bezpieczeństwo transakcji przeprowadzanych w sieci" - mówi Vicente Linares, dyrektor ClickandBuy w Hiszpanii, Portugali i Ameryce Południowej.

O firmie ClickandBuy

ClickandBuy to jeden z wiodących systemów płatności internetowych. Z usług firmy korzysta ponad 14 tys. usługodawców w 26 krajach, oferujących 47 metod płatności w 126 walutach. Z usług ClickandBuy korzystają takie firmy jak Panda Security, Redcoon, Disney, Apple iTunes, Bwin, 888, EA Games, Filmax, Telefonica, Microsoft, Fon Wireless, Softonic, Orange, Unicef, Nokia, PockerStars, Deutsche Telecom, AC Milan, Vodafone, Nero, Meetic, AutoScout24, AOL i wiele innych. Więcej informacji na stronie: http://www.clickandbuy.com/

O firmie Panda Security

Panda Security jest jednym z czołowych producentów zintegrowanych rozwiązań bezpieczeństwa IT do walki z zagrożeniami internetowymi. Na rynku działa już od 20 lat i jest obecna w ponad 55 krajach świata. Pod względem udziałów w rynku Panda Security zajmuje drugie miejsce w Europie (Gartner). Obecnie firma obsługuje 4 miliony klientów, w tym 140 000 korporacji na całym świecie, zatrudniając ponad 1500 osób. Produkty Panda Security - dostępne w ponad 20 językach - umożliwiają centralne zarządzanie i ochronę stacji roboczych, serwerów i bram, dzięki czemu pozwalają stworzyć bezpieczne środowisko pracy dla dużych korporacji, małych i średnich firm oraz użytkowników domowych. Centrala firmy i główne laboratorium mieszczą się w Bilbao w Hiszpanii, pozostałe laboratoria - w Stanach Zjednoczonych.

W Polsce Panda Security działa od września 2001 roku. Po ośmiu latach działalności firma znajduje się w ścisłej czołówce producentów najlepiej rozpoznawanych i ocenianych programów antywirusowych w Polsce. Ich dystrybutorami są: ABC Data, Action, Incom i AB. Programy dostępne są również w Media Markt, Saturn Planet, Empik, Euro RTV AGD oraz sieciach Komputronik i Vobis.

Oficjalna strona polskiego oddziału Panda Security Polska: www.pspolska.pl

Strona korporacyjna Panda Security: www.pandasecurity.comRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

ap

Komentarze (2)

  • avatar
    brokk 2009-10-22 22:10:45

    chyba jednak najbardziej to mają zyskac użytkownicy netu którzy dokonują płatności przez net. ja co tylkom moge robię przez internet, czytam info, oglądam filmy, słucham muzyki no i oczywiście płacę :)

  • avatar
    Moor 2009-10-22 12:48:29

    Ciekawy alians. Zastanawiam się, czy ClickandBuy działa, lub planuje rozpocząć działalność w Polsce. A na tej współpracy na pewno zyskają obie firmy.


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »