Firma » Biznes

Nowy dyrektor POK w DM BDM

Nowy dyrektor POK w DM BDM
Zobacz więcej zdjęć »
Od 1 lutego b. r. POK Domu Maklerskiego BDM SA w Warszawie będzie miał nowego dyrektora. Funkcję tę będzie pełnić Beata Malinowska związana z branżą maklerską od początku funkcjonowania polskiego rynku kapitałowego.

Beata Malinowska ma wieloletnie doświadczenie w branży finansowej. Dotychczas pracowała zarówno dla banków, jak i domów inwestycyjnych czy maklerskich. Od 1992 roku posiada licencję maklera papierów wartościowych nr 206.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Wierzymy, że dotychczas zdobyte doświadczenia pomogą Pani Beacie Malinowskiej realizować postawione przed nią ambitne cele – mówi Jacek Rachel, prezes DM BDM SA – Liczę na to, że wniesie nową jakość do sposobu funkcjonowania naszej placówki, co przełoży się zwiększenie efektywności POK.Warszawski Punkt Obsługi Klienta znajduje się przy ulicy Pięknej 68. Czynny jest w godzinach od 8:15-17:45. Oferuje wszystkie produkty DM BDM SA adresowane do klienta indywidualnego. Pod tym samym adresem mieści się funkcjonujący od listopada ub. r. Wydział Obsługi Klienta Instytucjonalnego DM BDM SA.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

MultiComm

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »