Dom » Nieruchomość

Nowy etap osiedla Kameralnego II w sprzedaży

Nowy etap osiedla Kameralnego II w sprzedaży
Zobacz więcej zdjęć »
Przy ulicy Gospodarskiej w Poznaniu ruszyła sprzedaż 10 domów bliźniaczych i wolnostojących, powstających w ramach III etapu osiedla Kameralnego II. Dwa budynki są już gotowe w 60%, realizacja pozostałych 8 nastąpi pod Klienta. W związku z łagodną zimą prace przebiegają zgodnie z harmonogramem.

III etap osiedla Kameralne II to 10 domów w zabudowie bliźniaczej i wolnostojącej. Metraż dziewięciu z nich wynosi 108, jednego 121 mkw. Kupujący mogą liczyć na własne garaże, które przynależą do inwestycji, przestronny ogród, zadaszone i wykończone tarasy oraz podjazdy. Każda z działek wyznaczonych pod budowę zajmuje powierzchnię 420 mkw. Cena domów zaczyna się już od 498 tys. zł.

Obecnie dwa budynki są w stanie surowym, otwartym, na niektórych znajduje się już więźba dachowa. – Dla zwiększenia atrakcyjności każdy z budynków, poza kompletną instalacją grzewczą wraz z kotłem gazowym, posiada niezależny przewód kominowy umożliwiający podłączenie kominka, który tworzy niesamowity nastrój w zimowe wieczory – zaznacza Jakub Rozpendowski z firmy Grzegorczyk. Deweloper sprzedał już 20 domów przy ulicy Gospodarskiej. Aktualnie przedstawił ofertę kolejnych 10, a docelowo na inwestycji pojawi się 38 domów o zróżnicowanym metrażu, od 108 do 119 mkw.

Lokalizacja osiedla to idealny kompromis zarówno dla aktywnych czy zabieganych, jak i potrzebujących chwili wytchnienia w zacisznym miejscu.  W sąsiedztwie znajduje się tereny rekreacyjne, ale również lokalne centrum z zespołem szkół, służbą zdrowia, pocztą, bankami, licznymi sklepami i dużymi dyskontami spożywczymi – dodaje Jakub Rozpendowski.

Obecnie firma Grzegorczyk prowadzi również prace nad osiedlem Kameralnym I przy ul. Glebowej w Poznaniu. W trakcie budowy jest dziewięć domów w zabudowie wolnostojącej o zróżnicowanej powierzchni, 108, 121, 150 mkw. Domy posiadają duży ogród, garaż, a niektóre z nich dodatkową przestrzeń nad garażem, co zwiększa całkowity metraż o około 15 mkw. Co istotne, budynki są energooszczędne, funkcjonalne i bezczynszowe ze względu na pełną własność działki i domu. Ich koszt zaczyna się już od 560 tys. zł.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Redaktor naczelny portalu

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »