Rozrywka i wypoczynek » Turystyka

Nowy kalendarz. Zaplanuj sobie wrzesień!

Nowa pula biletów jest dostępna od dziś, tj. 20 maja i umożliwia wszystkim pasażerom rezerwację biletów w terminie od 5 do 30 września. Bilety w cenie od 1 zł plus 1 zł opłaty rezerwacyjnej są dostępne już na stronie internetowej www.polskibus.com.

„Dziś otwieramy nowy kalendarz na wrzesień. Jest to doskonała okazja, aby już teraz zarezerwować bilety na podróże w bardzo atrakcyjnej cenie. Zdajemy sobie sprawę, że na ten moment wyczekują wszyscy miłośnicy komfortowego podróżowania naszymi wspaniałymi, czerwonymi autokarami. To odpowiedni moment, aby zaplanować weekendowy wyjazd ze znajomymi do jednego z 20 atrakcyjnych miast i 5 europejskich lokalizacji. Wrzesień to także czas powrotów do szkoły i na uczelnie, dlatego uczniowie oraz studenci już teraz mogą skorzystać z okazji i zarezerwować bilety w bardzo korzystnej cenie” – mówi Grażyna Fałdyga-Król, Dyrektor Handlowy PolskiBus.com.

Bilety już teraz można zarezerwować na okres od 5 do 30 września korzystając z prostej w obsłudze wyszukiwarki znajdującej się na stronie www.polskibus.com. Bilety można także nabyć w stacjonarnych punktach sprzedaży.

Na pokładach wszystkich nowoczesnych autokarów wchodzących w skład floty PolskiBus.com pasażerowie mają do dyspozycji uchylne, skórzane fotele pod którymi znajdują się gniazdka elektryczne, bezpłatne Wi-Fi oraz toaletę. Ceny biletów rozpoczynają się od 1 zł + 1 zł opłaty za rezerwację. Zarezerwuj bilety już dziś i ciesz się wygodnym podróżami do 20 polskich i 5 europejskich lokalizacji
z PolskiBus.com.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Agencja PR, Partner of Promotion
http://https//:partnersi.com.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »