Test1

Test1 test1

test

test test

poprzedni następny

Technologie » AGD - RTV

Nowy koncept Media Expert w Iławie i Ostródzie

Nowy koncept Media Expert w Iławie i Ostródzie
Zobacz więcej zdjęć »
W związku z wprowadzeniem nowego konceptu merchandisingowego kolejne dwa elektromarkety sieci Media Expert poddane zostały gruntownej przebudowie.

We wtorek, 20 marca, otwarty zostanie ponownie Media Expert w Iławie, natomiast dokładnie tydzień później, 27 marca, elektromarket w Ostródzie.

Wyremontowane elektromarkety zyskały zupełnie nowy wygląd – wprowadzono nowe standardy wizualizacyjne, obejmujące między innymi poszerzenie alejek oraz zmiany w ekspozycji towaru. Na powierzchni prawie 1100 mkw. klienci znajdą ponad 20 tys. produktów najlepszych marek, w tym najnowsze technologie multimedialne – tablety, laptopy i smartfony, a także sprzęt RTV i AGD.  W związku z uroczystym otwarciem po remodelingu, asortyment elektromarketu dostępny będzie w specjalnie przygotowanej na tę okazję ofercie cenowej.

Operatorem Media Expert w Iławie i Ostródzie jest firma o ugruntowanej pozycji na rynku – Domex Sp. z o. o. Zarządza ona 75 elektromarketami Media Expert.

Media Expert
to dynamicznie rozwijająca się sieć elektromarketów, obecna na rynku od 10 lat. Jest jedną z największych i najlepiej rozpoznawalnych marek branży Multimedia, RTV, AGD w Polsce. Media Expert jest liderem na rynkach lokalnych, oferując klientom największy wybór elektroniki użytkowej w najniższych cenach. Media Expert stawia głównie na ekspansję w miastach do 100 tys. mieszkańców. Obecnie w ramach sieci działa 261 elektromarketów.


Media Expert
więcej informacji z Media Expert


Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

newss.pl
http://newss.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »