Moda » Obuwie

Nowy LOFT37.PL w sieci

Nowy LOFT37.PL w sieci
Zobacz więcej zdjęć »
Wraz z pierwszym podmuchem wiosny LOFT37.PL, polska marka ręcznie robionych butów, odświeżyła swój serwis internetowy www.loft37.pl. Kolorowy layout oraz intuicyjna nawigacja tworzą nową jakość marki w sieci.

Oryginalne modele z najnowszej kolekcji TUTTI FRUTTI, przygotowanej przez projektantki Joannę Trepkę i Paulinę Adę Kalińską, można już oglądać i zamawiać na nowej stronie internetowej LOFT37.PL. Świeży i utrzymany w charakterystycznej dla marki stylistyce serwis, jest odzwierciedleniem nieustającego dążenia projektantek do doskonałości. Po zmianie strona nabrała kolorów, stała się bardziej przyjazna oraz zyskała spójny z filozofią marki wizerunek. Udoskonalone zostały również funkcjonalności związane z projektowaniem wymarzonego obuwia oraz wygodnymi zakupami w sklepie internetowym.

 

www.loft37.pl

Paulina Ada Kalińska i Joanna Trepka to projektantki obuwia w stylu hand made i właścicielki marki LOFT37.PL. Działając od niespełna rokuzdążyły swoimi projektami podbić serca wielu kobiet w niemalże każdym wieku. Buty sygnowane marką LOFT37.PL to oryginalność i luksus, a także niespotykana dotychczas możliwość spersonalizowana obuwia, doboru ulubionej kolorystyki i faktury materiału. Concept LOFT37.pl zakłada, że każda kobieta może poczuć się wyjątkowo, uzewnętrznić swój styl i charakter. Ten unikalny projekt powstał z przyjaźni, pasji oraz zamiłowania do pięknych przedmiotów i w krótkim czasie osiągnął imponujący sukces rynkowy, bowiem dziś buty marki LOFT37.pl, znane są nie tylko w Polsce, ale także poza granicami kraju: w Niemczech, Anglii, Szwecji, Holandii, czy USA. Projektantki cechuje kreatywność, niepohamowana energia oraz potrzeba nieustannego rozwoju, dlatego wciąż poszukują nowych przedsięwzięć, które pozwalają im realizować niezliczoną ilość pomysłów. A ich projekty doceniają nie tylko klientki, ale także branża. Marka LOFT37.PL została wyróżniona prestiżową nagrodą DOSKONAŁÓŚC ROKU TWÓJ STYL 2012 w kategorii DEBIUT ROKU, a redakcja GLAMOUR nominowała projektantki do nagrody przyznawanej przez ten Magazyn w kategorii KREATYWNA GLAMOUR.

 Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

poprostu

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »