Firma » Reklama

Nowy portal dla ratowników medycznych

Nowy portal dla ratowników medycznych
Zobacz więcej zdjęć »
W sieci pojawił się nowy portal dedykowany ratownikom medycznym, inspektorom BHP, osobom związanym z zaopatrzaniem szpitali i gabinetów lekarskich w sprzęt medyczny oraz osobom prywatnym zainteresowanym tematami zdrowia i pierwszej pomocy.
Redakcja zachęca agencje PR oraz firmy do nadsyłania ciekawych newsów do bezpłatnej publikacji.

Na stronie www.ratownictwo.biz.pl znaleźć można wiele ciekawych materiałów i artykułów poświęconych tematom związanym ze zdrowiem i udzielaniem pierwszej pomocy. To bogate źródło informacji nie tylko dla ratowników i osób związanych z medycyną, ale także osób prywatnych, które chcą być przygotowane i posiadać wiedzę na temat udzielania pomocy osobom poszkodowanym i umiejętności zachowania się w określonych sytuacjach, np. przy wypadkach.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Na stronie Ratownictwo.biz.pl dodatkowo znaleźć można dział z darmowymi testami online dotyczącymi pomocy przedmedycznej, odnośnik do sklepu internetowego Twoja-Apteczka.pl oraz ciekawe artykuły i aktualności.

Agencje PR oraz firmy zainteresowane umieszczeniem materiałów na łamach strony www.ratownictwo.biz.pl proszone są o przesyłanie informacji prasowych na adres redakcja@ratownictwo.biz.pl.

 

 

 

 Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

BEST image PR
http://www.bestimage.poznan.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »