Rozrywka i wypoczynek » Turystyka

Nowy portal turystyczny polskawita.pl

Nowy portal turystyczny polskawita.pl
Zobacz więcej zdjęć »
Zastanawiasz się, gdzie pojechać na letni wypoczynek? Chciałbyś już dziś zarezerwować nocleg w wybranym miejscu? Szukasz porad innych podróżników odnośnie dogodnych tras wycieczkowych? Wszystkie niezbędne informacje i zbiór wskazówek znajdziesz w nowym portalu turystycznym polskawita.pl.

Polskawita.pl to portal turystyczny zawierający najświeższe i najważniejsze informacje ze świata polskiej turystyki, informacje o zabytkach, atrakcjach i organizowanych wydarzeniach oraz wiele podróżniczych ciekawostek. Jest to narzędzie dla tych, którzy planują rodzinny urlop w kraju.

Znajdują się tu opisy i ciekawostki dotyczące różnych polskich miejscowości, zbiór artykułów przygotowanych przez czytelników i podróżników, opisy tras wycieczek i relacje użytkowników ze swoich podróży.  Każdy znajdzie tutaj coś dla siebie: swoje miejsce, swoje wakacje, swoją wycieczkę.

Portal zawiera bazę obiektów, która będzie stale rozbudowywana. Będzie w niej można odnaleźć spis miejsc turystycznych z całej Polski, według kryteriów zgodnych z oczekiwaniami użytkownika. Zarejestrowani użytkownicy będą mogli skorzystać ze specjalnego systemu rezerwacji miejsc noclegowych on-line.

Naszym celem jest budowanie największego portalu poświęconego polskiej turystyce. Docelowo chcemy, aby w portalu polskawita.pl znalazła się najpełniejsza baza miejsc noclegowych i usługowych - powiedziała Agata Piłka, redaktor serwisu.

Nowy portal to miejsce spotkań i wymiany doświadczeń dla wszystkich, którzy szukają informacji lub chcą je udostępnić. Każdy może wziąć udział w dyskusji na forum i podzielić się swoimi doświadczeniami z dotychczasowych podróży, wrażeniami i zdjęciami z odwiedzonych miejsc, a także uzyskać porady i wskazówki o zakątkach wartych zobaczenia.
Każdy zarejestrowany użytkownik posiada swój profil, zapewniający spersonalizowany dostęp do dodatkowych opcji, m. in. ustalania, zapamiętywania i drukowania tras wycieczek (opcja Moje trasy) oraz zapisywania ulubionych miejsc (opcja Moje ciekawe miejsca).

Uruchomienie portalu wspiera ogólnopolska kampania radiowa oraz kampania w Internecie, której szczegóły znajdują się na stronie www.konkurs.polskawita.pl
Wydawcą portalu polskawita.pl jest wydawnictwo Reader's Digest.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

ap

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »