Technologie » Telekomunikacja

Nowy prezes zarządu I&B System S.A.

Marcin Niewęgłowski został nowym prezesem zarządu I&B System, zastępując na tym stanowisku Henryka Kruszka. Zmiany w zarządzie są konsekwencją połączenia I&B System z grupą Media Service specjalizującą się w sprzedaży urządzeń w technologii GPS.

Marcin Niewęgłowski – dotychczasowy wiceprezes I&B System – został prezesem zarządu tej spółki. Zastąpił wieloletniego prezesa, Henryka Kruszka. Nowym wiceprezesem spółki została natomiast Julita Zduńczyk, która będzie odpowiedzialna za sprawy finansowe.

Zmiany w zarządzie giełdowej spółki są konsekwencją sfinalizowanego w sierpniu tego roku połączenia I&B System z grupą Media Service.  Po połączeniu Grupa I&B System będzie zwiększać swą wartość przede wszystkim rozwijając ofertę produktów i usług wykorzystujących technologię GPS. Jest to zdecydowana zmiana w odniesieniu do dotychczasowej, wieloletniej działalności I&B System – komentuje Marcin Niewęgłowski.

- Chciałbym również podziękować panu Henrykowi Kruszkowi za jego dotychczasowy wkład w budowę grupy kapitałowej. Z sukcesem przeprowadził restrukturyzację finansową I&B System oraz wspierał proces integracji z Media Service – dodaje prezes Marcin Niewęgłowski.

Henryk Kruszek nie odchodzi z I&B System. Będzie nadal odpowiadał za inne segmenty działalności grupy. Obejmując funkcje prezesa zarządu spółek I&B Consulting oraz Inwar Integracje będzie nadzorował dotychczasową podstawową działalność I&B System .

Marcin Niewęgłowski jest absolwentem Wyższej Szkoły Ubezpieczeń i Bankowości w Warszawie. W latach 1993-1996 był zatrudniony w grupie Metro w departamencie produktów multimediów i nowych technologii.  W latach 1996-1997 pełnił funkcję dyrektora handlowego w International Movie Production Ltd. Sp. z o.o.  Od 1997 do 2001 dyrektor handlowy w Magic Group Sp. z o.o. odpowiedzialny za dział handlowy, w tym nowe produkty oraz strategię sprzedaży. Był współzałożycielem oraz wiceprezesem zarządu Media Service Sp. z o.o. Od xx.xx 2007 roku pełnił funkcję Wiceprezesa Zarządu I&B System S.A.

Julita Zduńczyk jest absolwentką Wydziału Nauk Ekonomicznych na Uniwersytecie Warszawkim. W latach 1996-1999 pracowała w spółce Exim S.A. jako specjalista ds. finansowych. Następnie w llatach 1999-2000  była zatrudniona w Megabajt Sp. z o.o. jako pracownik działu finansowego. W latach 2000-2006 pracowała w Towarzystwie Obrotu Nieruchomościami Agro S.A. gdzie pełniła kolejno funkcje analityka finansowego, zastępcy dyrektora finansowego oraz dyrektora finansowego.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Media Service Sp. z o.o.
http://www.mediaservice.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »