Technologie » Komputery

Nowy router szerokopasmowy Gigabit marki TRENDnet

Nowy router szerokopasmowy Gigabit marki TRENDnet
Zobacz więcej zdjęć »
Gigabitowa przepustowość z routerem TWG-BRF114 marki TRENDnet.

Amerykańska firma TRENDnet, producent przewodowych i bezprzewodowych rozwiązań sieciowych, ulokowany w Torrance w stanie Kalifornia do swojej oferty dodała nowy 4-portowy router Gigabit z Firewall'em (TWG-BRF114). Urządzenie dedykowane jest dla sektora SOHO (Small Office/Home Office). Router pozwala na współdzielenie łącza szerokopasmowego oraz ochronę zasobów w pewnym firewallem.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

TWG-BRF114 wyposażony jest w 4-portowy przełącznik 10/100/1000Mb/s z automatycznym dostosowaniem prędkości Ethernet, który zapewnia gigabitową wydajność sieci. Obsługuje 100 sesji VPN pass-through oraz pozwala na podłączenie 253 użytkowników dzięki Network Address Translation (NAT), Network Address Port Translation (NAPT) i NAT Traversal.

Router jest prosty w obsłudze. Konfiguracja routera trwa zaledwie kilka minut, dzięki intuicyjnemu kreatorowi instalacyjnemu, natomiast zarządzanie odbywa się przez przeglądarkę internetową.

Nowe rozwiązanie wyposażone jest w szereg zabezpieczeń. Firewall Stateful Packet Inspection (SPI) chroni przed atakami Denial of Service. Sporządza rozkład alarmów email i zarządza logami o zdarzeniach. Zarządza kontrolą dostępu przez wyznaczanie adresów, słów kluczowych URL i filtrację zawartości list (content filtering lists). Dodatkowe bezpieczeństwo z protokołami uwierzytelniania Password Authentication Protocol (PAP) i Challenge Handshake Authentication Protocol (CHAP) dla PPPoE. Technologia Quality of Service (QoS) nakłada priorytety pakietom i rezerwuje pasmo dla wybranych aplikacji takich jak strumieniowe przetwarzanie wideo czy głos przez IP. Obsługuje DMZ, Multi-DMZ i 40 wirtualnych serwerów (port forwarding).

4-portowy router Gigabit Firewall o symbolu TWG-BRF114 posiada przycisk reset, który przywraca fabryczne ustawienia domyślne. Wbudowana pamięć flash wykorzystywana do aktualizacji firmware oraz zapisu/przywrócenia ustawień routera.  Pracuje na następujących systemach operacyjnych: Windows 95/98/ME/NT/2000/XP/Vista, Unix i Mac. TRENDnet udziela 5 letniej gwarancji na rozwiązanie TWG-BRF114. Cena detaliczna na rynku polskim będzie w granicach 400zł z Vat.

O TRENDnet

TRENDnet jest nagradzaną globalną marką, dostarczając kompletną linię wysokiej jakości rozwiązań sieciowych za przystępną cenę dla małych i średnich przedsiębiorstw zarówno użytkownikom domowym. Czy chcecie być podłączeni do Internetu, pobierać zawartość multimediów, monitorować swoją własność, przechowywać dane lub podłączyć urządzenia peryferyjne, zaawansowane rozwiązania TRENDnet zapewnią bezpiecznych i solidnych doświadczeń. Obszerny asortyment TRENDnet zawiera popularne kategorie takie jak Wi-Fi, Przełączniki, Fiber, Gigabit, Voice over Internet Protocol (VoIP), Keyboard-Video-Mouse (KVM), Kamery IP, Print/Storage Serwery, Multimedia i Akcesoria Mobile.

Założony w 1990, ulokowany w Torrance w stanie Kalifornia z oddziałami w zachodniej i wschodniej Europie, centralnej i południowej Ameryce, i Azji. Portfolio TRENDnet to ponad 250 produktów sprzedawanych w ponad 125 krajach. Marka TRENDnet jest konsekwentnie rozpoznawana z wysokiej jakości, doskonałej wydajności i niezrównanej obsługi.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

ap

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »