Firma » Biznes

Nowy salon firmowy Grupy Armatura

Nowy salon firmowy Grupy Armatura
Zobacz więcej zdjęć »
14 listopada 2011r. w Krakowskiej Galerii Handlowej Solvay Park otwarto nowy salon firmowy Grupy Armatura. Na powierzchni 74 m2 klienci znajdą nowoczesną, przekrojową ekspozycję trzech grup produktowych: baterii, zaworów i grzejników krakowskiego producenta.

Dogodna lokalizacja salonu firmowego, w sąsiedztwie innych sklepów z artykułami wyposażenia wnętrz umożliwi szybkie i kompleksowe zakupy w jednym miejscu.

 Nowoczesny design oraz wysoka jakość to główne cechy, które najtrafniej charakteryzują produkty wiodącej polskiej firmy Grupy Armatura. Przemyślane i funkcjonalne rozwiązania znalazły uznanie wśród wielu odbiorców polskich i zagranicznych. Dotychczas asortyment  firmy dostępny był jedynie w dużych sieciach handlowych i indywidualnych sklepach z armaturą sanitarną. Otwarcie nowego salonu firmowego jest efektem dynamicznego rozwoju Grupy Armatura i ukłonem w stronę klientów. Salon mieści się na poziomie „0” w Galerii Handlowej Solvay Park w Krakowie, gdzie został przeniesiony z ulicy Zakopiańskiej 72. Nowo otwarty sklep ma na celu kreowanie nowoczesnego wizerunku marki oraz prezentację przekrojowego asortymentu produktów Grupy Armatura. W salonie znajduje się również specjalnie wydzielona strefa spotkań dla architektów, w której będzie można uzyskać poradę w sprawie indywidualnych aranżacji łazienek bądź pokoi kąpielowych.   

– W nowym salonie firmowym na naszych klientów czeka mobilna ekspozycja, pozwalająca w praktyce sprawdzić funkcjonalność baterii zlewozmywakowych oferowanych przez Grupę Armatura. Klienci odwiedzający nasz salon będą mogli samodzielnie przetestować różne rodzaje rączek natryskowych i obrotowych wylewek. Profesjonalną obsługę w punkcie sprzedaży zapewni wyszkolony personel, który udzieli pomocy we wszelkich merytorycznych kwestiach związanych z wyborem odpowiedniej armatury. Wykwalifikowana obsługa salonu doradzi oraz wskaże produkty, które wpiszą się w indywidualne pomysły aranżacyjne łazienek, salonów kąpielowych i kuchni naszych klientów – mówi Aneta Dziedzina, Szef Działu Marketingu, Grupy Armatura.

Nowy salon firmowy Grupy Armatura otwarty jest od poniedziałku do soboty w godzinach 9.00 - 21.00,  a w niedzielę w godzinach od 09.00 do 20.00. Serdecznie zapraszamy!

Producent: Grupa Armatura
www.grupa-armatura.pl

Grupa Armatura jest wiodącym polskim producentem baterii, zaworów i grzejników aluminiowych. Główną ofertę firmy stanowi szeroka gama baterii łazienkowych i kuchennych oraz natrysków, Uzupełnieniem oferty są zawory wodne, grzewcze i gazowe, oraz grzejniki aluminiowe wraz z elementami montażowymi.
Wysoka klasa produktów i świadczonych usług jest nadrzędną wartością charakteryzującą firmę.
W celu zapewnienia komfortu klientom, Grupa Armatura posiada rozbudowaną sieć dystrybucyjną, obejmującą hurtownie instalacyjno-sanitarne, hipermarkety budowlane oraz sklepy patronackie.
Klienci mają zagwarantowany serwis gwarancyjny – 48 godzin, do dyspozycji Klientów jest bezpłatna infolinia. Działania zgodne z ISO 9001 oraz nowoczesne rozwiązania w postaci serwisów gwarancyjnych i pogwarancyjnych dają poczucie satysfakcji nawet najbardziej wymagającym klientom.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

E.C.H.O. Communications

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Za 10 dni:
XXVIII edycja festiwalu Sounds of the Dolomites w górach Trentino we Włoszech
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »