Dom » Ogrody

Nowy showroom Pergoletta w Katowicach – otwarcie już w czerwcu

Nowy showroom Pergoletta w Katowicach – otwarcie już w czerwcu
Zobacz więcej zdjęć »
W Katowicach powstaje showroom marki Pergoletta Sun & Shadow. To drugi salon w Polsce i pierwszy na Śląsku. Na 75m2 odwiedzający będą mogli zapoznać się z wybranymi modelami pergoli tarasowych oraz zasięgnąć rad specjalistów. Otwarcie zaplanowano na czerwiec br.

 

Ekspozycja obejmuje luksusowe zadaszenia tarasowe, które z roku na rok cieszą się coraz większą popularnością. Wśród prezentowanych pergoli pojawią się flagowe modele, takie jak Altea, Ombra i Lantana. Goście będą mogli zapoznać się ze szczegółami ich konstrukcji, zastosowanymi materiałami i technologiami. Przetestują również wszystkie funkcjonalności w praktyce m.in. automatycznie sterowany dach, boczne panele chroniące przed słońcem, wiatrem i zimnem, oświetlenie LED i ogrzewanie na podczerwień. Specjaliści firmy pomogą zainteresowanym zaplanować odpowiednie zadaszenie tarasu tak, aby, jak najlepiej dopasować go do istniejącej zabudowy czy terenu.

Działamy na terenie kraju już od wielu lat, ciągle się rozwijamy, aby spełniać oczekiwania Klientów. Tym razem naszą ofertę chcemy przybliżyć wszystkim zainteresowanym z południowej Polski. Na miejscu nasi fachowcy zapewnią pełne wsparcie i doradztwo w zakresie wyboru pergoli, projektu, wyceny produktu czy samego użytkowania. Dużo łatwiej jest podjąć decyzję o zakupie, po wcześniejszym sprawdzeniu możliwości produktu – mówi Dariusz Jaworski, Project Manager w Pergoletta Sun & Shadow.

Pergole marki Pergoletta Sun & Shadow to zadaszenia segmentu premium. Charakteryzuje je przede wszystkim prostota, ponadczasowy design i zaawansowana technika. Ich konstrukcje są przystosowane do zmiennych warunków atmosferycznych naszego klimatu, bardzo stabilne, trwałe, bezpieczne i komfortowe. 

Odwiedzający showroom będą mogli zobaczyć pergolę Altea w kolorze antracytu. To najbardziej zaawansowany technologicznie model, z lamelowym całkowicie otwieranym dachem. Model wystawowy posiada kilka opcjonalnych dodatków m.in. boczne screeny, szklane panele, ogrzewanie na podczerwień, oświetlenie LED RGB. W białej wersji kolorystycznej pojawi się pergola Ombra z bocznym screenem, wyposażona w oświetlenie LED zintegrowane z lamelami dachowymi. Ekspozycję uzupełni Lantana - lekkie, minimalistyczne zadaszenie ze składanym dachem z wodoodpornej tkaniny. 

W salonie zaprezentowany zostanie również innowacyjny system profili Renson Linarte, służący do wykańczania zewnętrznych fasad i ścian wewnątrz budynków. 

Katowicki showroom powstaje przy ul. Francuskiej 106 b. Ekspozycja będzie dostępna od czerwca br. 



Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

tab2

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »