Firma » Biznes

Nowy technologiczny klient ITBC Communication

ITBC Communication od początku lutego prowadzi działania dla nowego klienta: Enigma Systemy Ochrony Informacji. Tym samym agencja wraz z nowym rokiem kontynuuje rozwój Działu Nowych Technologii.

Enigma powstała w 1993 roku. Głównym przedmiotem działalności jest produkcja, wdrażanie i sprzedaż systemów służących do ochrony informacji oraz usługi analityczne i doradztwo w zakresie bezpieczeństwa informacji. Do zadań ITBC Communication należy wzmacnianie wizerunku firmy poprzez kształtowanie relacji z mediami. Umowa została podpisana na czas nieokreślony.

„ITBC Communication już od ponad 10 lat z powodzeniem prowadzi usługi public relations dla firm z branży IT. Doświadczenie zdobyte przy realizacji ponad 100 projektów dla tego sektora owocuje bardzo dobrą znajomością rynku oraz mediów” – tłumaczy Beata Lewandowska, Account Director w ITBC Communication. – „Rozpoczęcie współpracy ze spółką Enigma Systemy Ochrony Informacji jest nie tylko potwierdzeniem naszych wysokich kompetencji w tym zakresie, ale również naturalną konsekwencją naszej dotychczasowej działalności.”  Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

ITBC_Com

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »