Kobieta, zdrowie, uroda » Dziecko

Nowy termometr Thermoval baby – bezstresowy pomiar temperatury u niemowląt

Gorączka u dziecka wzbudza niepokój każdego rodzica. Podwyższona temperatura nie zawsze zwiastuje problemy ze zdrowiem, jednak wymaga stałej obserwacji, szczególnie w przypadku noworodków. Aby zaoszczędzić rodzicom stresu związanego z pomiarem temperatury firma HARTMANN wprowadziła do sprzedaży bezdotykowy i bezgłośny termometr Thermoval baby. Urządzenie zapewnia nie tylko błyskawiczny pomiar temperatury ciała, ale może być również wykorzystane w celu sprawdzenia temperatury cieczy i pomieszczenia.

Profesjonalny i niezawodny termometr to jeden z niezbędnych elementów wyprawki dla dziecka. Jeśli pojawią się jakiekolwiek symptomy i podejrzenia choroby, dzięki termometrowi rodzice są w stanie skontrolować poziom temperatury maluszka, co jest wyjątkowo ważne szczególnie w początkowym okresie jego rozwoju. Wybierając termometr dla dziecka w pierwszej kolejności warto kierować się jakością, dokładnością i funkcjonalnością, a następnie zwrócić uwagę na cenę.

Thermoval baby – termometr stworzony z myślą o niemowlakach

Pomiar temperatury u niemowląt wywołuje stres nie tylko u rodziców, ale również u malucha. Tradycyjne termometry wymagają od dzieci leżenia w bezruchu, co jest niezwykle trudne. Dlatego w przypadku najmłodszych doskonale sprawdzają się termometry na podczerwień, które mierzą temperaturę bezdotykowo w przeciągu kilku sekund. Odpowiadając na potrzeby rodziców szukających precyzyjnego, bezpiecznego i wygodnego w użyciu termometru dla dziecka, firma PAUL HARTMANN wprowadziła do sprzedaży bezdotykowy i bezgłośny termometr Thermoval baby. Problem uciążliwego i mogącego wywołać stres pomiaru temperatury został rozwiązany poprzez wykorzystanie w termometrze nowoczesnej technologii, która bazuje na rejestrowaniu promieni podczerwonych. Dzięki temu termometr w ciągu zaledwie 3 sekund wskazuje wynik, nie wydając przy tym żadnego dźwięku. Tym samym, nie ma potrzeby wybudzania maluszka ze snu, który jest bardzo wskazany w okresie choroby. Urządzenie jest łatwe w obsłudze, a wbudowane dwa tryby pomiaru sprawiają, że można wykorzystać go również w innych celach. Thermoval baby może być stosowany do badania temperatury ciała, ale także cieczy czy otoczenia. Z jego pomocą rodzice
w łatwy sposób sprawdzą, czy butelka z mlekiem jest wystarczająco ciepła, czy woda do kąpieli nie poparzy dziecka, a także zmierzą temperaturę powietrza w dziecięcym pokoiku. Dużą zaletą termometru bezdotykowego jest higiena – urządzenie nie przenosi zarazków, więc jest całkowicie bezpieczne dla maluchów.

Szybko i wygodnie, czyli jak używać Thermoval baby

Aby zbadać temperaturę ciała dziecka przesuwamy czujnik termometru w kierunku od środka czoła do skroni, w odległości 3-5 cm od skóry. Po chwili wynik pojawia się na wbudowanym wyświetlaczu LCD. Ekran podświetla stopnie na dwa kolory – czerwony i niebieski. Kolor czerwony alarmuje rodziców o stanie gorączkowym i pojawia się w momencie, gdy temperatura jest równa lub większa niż 37,6 stopni Celsjusza. W przypadku prawidłowej temperatury wynik zostaje podświetlony na kolor niebieski. Thermoval baby zapisuje 10 ostatnich wyników, więc rodzice mogą na bieżąco kontrolować stan zdrowia malucha i skonsultować go potem z lekarzem.

Gorączka dziecka to często duży stres dla rodziców i dyskomfort dla malucha, dlatego też w każdej wyprawce powinien znaleźć się termometr. Wybierając urządzenie warto stawiać na niezawodność, bezpieczeństwo i wygodę, które zapewniają produkty renomowanych producentów, takie jak Thermoval baby firmy PAUL HARTMANN.

 

PAUL HARTMANN

Od blisko 200 lat wspieramy rozwój opieki zdrowotnej oraz rozwijamy segment wyrobów medycznych. Jesteśmy obecni w 34 krajach na wszystkich kontynentach. Oferujemy szeroki zakres produktów do opatrywania ran i skaleczeń, higieny i pielęgnacji osób z problemem nietrzymania moczu, a także zapobiegania zakażeniom na sali operacyjnej i oddziale szpitalnym. Naszymi klientami są zarówno instytucje jak i personel medyczny oraz pacjenci indywidualni. Każdego dnia usprawniamy życie pacjentów, chronimy personel medyczny oraz opracowujemy nowe rozwiązania prowadzące do rozwoju opieki zdrowotnej.

W Polsce istniejemy od 1993 roku. Od tego czasu udało nam się wprowadzić wiele nowoczesnych rozwiązań produktowych, które podnoszą standard leczenia zwiększając poziom bezpieczeństwa pacjenta i personelu medycznego. Lepsza opieka zdrowotna to centralny punkt wyjścia dla wszystkich naszych działań.

Inspiruje nas do przekraczania kolejnych granic. Idziemy w stronę zdrowia.

 

Zapoznaj się z naszą ofertą :

www.katalog-hartmann.pl

 Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

joannat

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »