Rozrywka i wypoczynek » Sport

Nowy unikalny projekt SPORTY TRADYCYJNE

Nowy unikalny projekt SPORTY TRADYCYJNE
Zobacz więcej zdjęć »
Z wielkim zaangażowaniem tworzymy niepowtarzalne miejsce w sieci na temat sportów tradycyjnych uprawianych na całym świecie. Dziś z dumą prezentujemy logo projektu SPORTY TRADYCYJNE.
Na świecie zainteresowanie dawnymi sportami czy tak zwanymi sportami regionalnymi lub ludowymi stale rośnie. Powstają nowe kluby, festiwale sportów tradycyjnych, aby zachować i uratować od zapomnienia tradycje aktywności fizycznej narodów. Sporty tradycyjne w wielu krajach świadomie rozwijano i traktowano także, jako element tożsamości narodowej. Sportom tym towarzyszą często inne elementy kultury - tańce, muzyka, śpiew a także ceremonie, parady, integracja międzykulturowa, radość i wspólna zabawa. To świat pełen tradycji, kolorów i aktywności fizycznej. Świat, którego bardzo potrzebujemy! Dlatego tworzymy dla wszystkich zainteresowanych tematyką sportów tradycyjnych wyjątkowe miejsce w sieci, aby pokazać historie, reguły gry, mistrzów, zdjęcia i wszystkie interesujące informacje na temat spotów tradycyjnych. Więcej informacji o powstającym projekcie można przeczytać na stronie www.sportinstytut.pl oraz na facebooku @traditionalsport

Kontakt:
Instytut Rozwoju Sportu i Edukacji
Dział Public Relations
Patrycja Jaksim
patrycja.jaksimm@sportinstytut.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

INSTYTUT ROZWOJU SPORTU I EDUKACJI
http://www.sportinstytut.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »