Technologie » Internet

O bezpieczeństwie IT w przystępny sposób – nowa seria filmów Kaspersky Lab Polska

Kaspersky Lab Polska informuje o uruchomieniu nowego cyklu filmów, w których eksperci z firmy będą przystępnym językiem tłumaczyli zagadnienia związane z cyberzagrożeniami i metodami ochrony.

„Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów i użytkowników, którzy regularnie proszą nas o przygotowywanie łatwych w odbiorze materiałów poświęconych cyberzagrożeniom, postanowiliśmy wykorzystać do tego celu format wideo. Dzięki temu mamy możliwość obrazowego przedstawienia zagadnień związanych z bezpieczeństwem IT, a wiedza naszych ekspertów może trafić do większej grupy odbiorców, co – mamy nadzieję – przełoży się na zwiększanie bezpieczeństwa w internecie” – powiedział Piotr Kupczyk, dyrektor biura komunikacji z mediami.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

 

Pierwszy odcinek cyklu jest już dostępny online na stronie: https://youtu.be/5eWvfpYRJy8.

 

W filmie Maciej Ziarek – ekspert ds. bezpieczeństwa IT, Kaspersky Lab Polska – opowiada o phishingu, czyli metodach wykorzystywanych przez cyberprzestępców do wyciągania danych od użytkowników oraz infekowania komputerów.  

 

Informację można wykorzystać dowolnie z zastrzeżeniem podania firmy Kaspersky Lab jako źródła.

  Wszystkie informacje prasowe Kaspersky Lab Polska są dostępne na stronie http://www.kaspersky.pl/news.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Kaspersky Lab Polska Sp. z o.o.
http://kaspersky.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »