Gospodarka » Żywność

O niebo lepsze Ptasie Mleczko

O niebo lepsze Ptasie Mleczko
Zobacz więcej zdjęć »
Spróbuj o niebo lepszych pianek Ptasie Mleczko® i daj się ponieść prawdziwej przyjemności.

Wedel prezentuje kolejną odsłonę Fabryki Przyjemności, a w niej nowe, kuszące opakowanie oraz delikatnie udoskonaloną recepturę niebiańskich pianek w czekoladzie. Teraz już nie sposób im się oprzeć! 

Ptasie Mleczko® to kawałeczek nieba dla każdego, gdziekolwiek się znajduje. Polacy pokochali je za połączenie kruchej wedlowskiej czekolady i ukrytej w niej lekkiej, rozpływającej się pianki. Dzięki unikalnej recepturze, wedlowskie pianki w czekoladzie są od lat najchętniej wybieranym przez Polaków słodkim przysmakiem, który towarzyszy im na co dzień i od święta.

Teraz wszystkie smaki pianek Ptasie Mleczko® zyskały nową oprawę, a to za sprawą odświeżonej grafiki opakowania, które jest nie tylko bardziej eleganckie, ale przede wszystkim podkreśla wyjątkowy smak i unikalną kombinację delikatnej pianki z oryginalną wedlowską czekoladą. Kuszące zdjęcie lejącej się czekolady w towarzystwie lekkiej niczym piórko pianki, jeszcze bardziej zachęca do skosztowania tego przysmaku. Wedlowskie pianki są teraz jeszcze pyszniejsze i bardziej delikatne, a wszystko za sprawą udoskonalonej receptury. Teraz jeszcze trudniej będzie znaleźć wymówkę, aby im się oprzeć!

E. Wedel to najsilniejsza czekoladowa marka w Polsce, która od ponad 160 lat dostarcza swoim konsumentom radość i przyjemność płynącą z intensywnego i głębokiego smaku najlepszej jakości czekolady. W portfolio marki znajdują się m.in. takie słodycze, jak Ptasie Mleczko®, Mieszanka Wedlowska, czekolady, ciastka, wafle i batony. Od września 2010 roku, Wedel jest częścią japońskiej Grupy LOTTE, która jest międzynarodowym koncernem, założonym w 1948 roku, początkowo specjalizującym się w sektorze gum do żucia. Obecnie Grupa działa w różnych dziedzinach biznesu, włączając w to sektor spożywczy, słodyczy, handlu, podróży i turystyki, chemiczny, rynek budowlany oraz finansowy.

Wedel
WIĘCEJ INFORMACJI z firmy E. Wedel (PRESS BOX)


Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

newss.pl
http://newss.pl

Komentarze (4)

 • avatar
  miziolek 2013-04-30 23:30:39

  ptasie mleczko to najlepsze słodycze pod słońcem!! Są takie puszyste i lekkie, odpływam kiedy je jem :))) mmmmm

 • avatar
  miziolek 2013-04-30 23:30:38

  ptasie mleczko to najlepsze słodycze pod słońcem!! Są takie puszyste i lekkie, odpływam kiedy je jem :))) mmmmm

 • avatar
  Kinos 2013-04-30 16:40:37

  A co może być jeszcze lepsze? Ludzie, lato za pasem, a jak tu odmawiać sobie słodyczy?:)) Kocham Ptasie Mleczko od Wedla, wszystkie wersje. też na pewno je spróbuję, tych pianek nigdy nie będę sobie odmawiać :p

 • avatar
  kraksa 2013-04-25 21:50:59

  Ptasie Mleczko od Wedla jest pyszne. Jedyne oryginalne i z tradycją, teraz pewnie jeszcze lepsze, na pewno spróbuję.


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »