Gospodarka » Narzędzia

Obrotowy niwelator laserowy Stanley RL350GL

Obrotowy niwelator laserowy Stanley RL350GL
Zobacz więcej zdjęć »
Obrotowy niwelator laserowy Stanley RL350GL polecany jest do prac budowlanych, wykończeniowych oraz geodezyjnych. To najbardziej rozbudowany model z oferty urządzeń laserowych firmy Stanley.

Obrotowy niwelator laserowy Stanley RL350GL jest urządzeniem przeznaczonym do prac, które wymagają dużej dokładności oraz dużego zasięgu prowadzonych pomiarów. Może być używany zarówno w pomieszczeniach, jak i na wolnym powietrzu. Skraca czas potrzebny na wytyczenie linii pionowych i poziomych niezbędnych przy prowadzeniu prac budowlanych, instalacyjnych, wykończeniowych lub podczas przygotowania placu budowy.

Obrotowy niwelator laserowy Stanley RL350GL charakteryzuje się dużą dokładnością pomiaru – od 1,5 mm / 30 m – oraz łatwą obsługą, którą zapewnia system automatycznej niwelacji wspomaganej elektronicznie. Zakres samopoziomowania wynosi 5o. Dzięki użyciu opcjonalnego detektora laserowego urządzenie pozwala na prowadzenie pomiarów o zasięgu do 700 metrów. Niwelator Stanley jest odporny na trudne warunki atmosferyczne oraz posiada głowicę zabezpieczoną szklaną osłoną, dlatego urządzenie nadaje się do prac w terenie przy niesprzyjającej pogodzie w temperaturach od -6o do 49oC. Model RL350GL wyposażono w dodatkowe funkcje ułatwiające trasowania terenu w pionie i poziomie. Całe urządzenie może być instalowane na podwieszanym statywie lub trójnogu. Niwelator zasilany jest akumulatorowo.

Obrotowy niwelator laserowy Stanley RL350GL

Dostępny w zestawie zawierającym:

  • podwieszany statyw do mocowania na ścianie
  • pilot zdalnego sterowania
  • płytkę lokacyjną
  • okulary obserwacyjne
  • skrzynkę umożliwiającą łatwy transport urządzenia
  • ładowarkę

Sugerowana cena detaliczna: 5 000 zł 

Produkty firmy Stanley dostępne są w renomowanych sklepach narzędziowych i marketach budowlanych na terenie całego kraju. Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Effective Public Relations
http://effectivepr.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »