Technologie » Telekomunikacja

Obsługa promocji „Happy Hours”

Nowa funkcjonalność w najnowszej wersji Gemini systemu ERP TETA Constellation, w obszarze logistyki, umożliwia przeprowadzanie promocji typu „Happy Hours”, polegających na oferowaniu klientom rabatów obowiązujących tylko w określonych godzinach.

Opusty takie stosuje się najczęściej w okresach (godzinach) obniżonej sprzedaży, aby ją zwiększyć. System pilnuje uprzednio zdefiniowanych godzin obowiązywania promocji i w zależności od czasu dokonania sprzedaży, rabat zostaje automatycznie udzielony lub nie. Przykładowo do indeksu przypisany jest opust z datą obowiązywania od 2012-07-01 do 2012-08-31. Dodatkowo zostały określone: godzina od 10:00 i godzina do 12:00. Oznacza to, że w tym okresie codziennie, tylko między 10:00 a 12:00 dany opust będzie nadawany. W innych godzinach, w zdefiniowanym okresie, opust nie obowiązuje. 

Nowo dodaną funkcjonalnością związaną z rabatowaniem jest także możliwość definiowania opustów tabelarycznych wyrażonych kwotowo, a nie tak jak dotychczas tylko procentowo.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

UNIT4 TETA

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »