Rozrywka i wypoczynek » Gry

Ochrona dla kont graczy: Kaspersky Lab na gamescom 2010

Ochrona dla kont graczy: Kaspersky Lab na gamescom 2010
Zobacz więcej zdjęć »
W dniach 18-22 sierpnia 2020 r. Kaspersky Lab będzie prezentował się na targach gamescom 2010 w Kolonii. Przedstawimy informacje o aktualnych trendach dotyczących szkodliwego oprogramowania atakującego gry oraz kradzieży tożsamości.

Nasi eksperci z dziedziny bezpieczeństwa IT będą do dyspozycji zwiedzających w Hali 9.1 (stoisko A041) oraz w Hali 5.2 (stoisko H20), oferując informacje na temat aktualnych zagrożeń dla graczy oraz kradzieży tożsamości.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Kaspersky Lab przedstawi swoją aktualną ofertę produktów dla użytkowników domowych. Kaspersky Internet Security 2011, flagowy produkt firmy, wyposażony jest w tryb gracza, który pozwala czerpać nieprzerwaną przyjemność z gry przy włączonym skutecznym rozwiązaniu antywirusowym.

"Kilka lat temu cyberprzestępcy zaczęli handlować wirtualnymi zasobami z gier online" - wyjaśnia Christian Funk, analityk wirusów z Kaspersky Lab, nakreślając krajobraz szkodliwego oprogramowania w sektorze gier. "Dzieje się tak nie bez powodu: sprzedaż takich skradzionych wirtualnych przedmiotów jest niezwykle lukratywna".

Imprezy dla mediów

Podczas śniadania prasowego (środa 18 sierpnia, godz. 10) Christian Funk wystąpi z prezentacją zatytułowaną "Powstanie i upadek oszustw związanych z grami online", w której wyjaśni, dlaczego i w jaki sposób cyberprzestępcy atakują użytkowników gier. Śniadanie prasowe będzie prowadzone w języku angielskim w sali Congress-Centrum Nord. Oferujemy również możliwość przeprowadzenia indywidualnego wywiadu z Christianem Funkiem.

Wieczorem 18 sierpnia Kaspersky Lab i Koch Media zapraszają zarejestrowanych dziennikarzy na Imprezę na Plaży, która rozpocznie się o godz. 20 na Monkey's Island Beach & Boat zlokalizowanej na Konrad-Adenauer-Ufer 31 w Kolonii. To doskonała okazja, żeby odpocząć po pierwszym dniu wystawy w relaksującej atmosferze, biesiadując przy dźwiękach lekkiej muzyki.

Aby umówić się na indywidualny wywiad, zarejestrować swój udział w śniadaniu prasowym lub w Imprezie na plaży, prosimy skontaktować się z działem prasowym Kaspersky Lab Polska: prasa@kaspersky.pl.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Kaspersky Lab Polska Sp. z o.o.
http://kaspersky.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »