Dom » Wnętrza

Oczaruj gości niebanalnym designem

Oczaruj gości niebanalnym designem
Zobacz więcej zdjęć »
Dzisiaj nie wystarczą już nowe panele podłogowe, czy ozdobne kafelki w łazience, aby zrobić wrażenie na innych. Liczy się pomysłowość, nietuzinkowy materiał i umiejętne łączenie stylów.

Wnętrza eklektyczne to bardzo dobry pomysł na zaaranżowanie domowego salonu, tudzież innych pokoi. Pamiętaj więc, aby ozdobne drzwi lub stare lampy po dziadkach skrupulatnie przechowywać, gdyż prędzej czy później przyjdzie na nie moda. Patrząc natomiast z jeszcze bardziej pragmatycznego punktu widzenia, cena dobrze zachowanych zabytków może z biegiem czasu osiągać imponujący poziom. Jest to zatem pewna, doskonała inwestycja na przyszłość, a wręcz zabezpieczenie na czarną godzinę.

Odrestaurowane drzwi wewnętrzne czy stare podłogi nabierają niepowtarzalnego blasku i kryją w sobie długą historię ludzkich losów. Oldschoolowe klimaty przy odrobinie wiedzy branżowej i wyczucia estetyki, można sprytnie oraz funkcjonalnie połączyć ze współczesnymi rozwiązaniami. Nawet nowoczesne sprzęty elektroniczne nie muszą kłócić się ze stylowym otoczeniem. Grunt to umiar, wyważenie proporcji oraz unikanie wszelkich elementów, które mogą przywodzić na myśl kicz. Gdy złapiemy bakcyla, powinno być znacznie łatwiej. Jak w każdej dziedzinie, pasja jest podstawą. Zaangażowanie osobiste i pożądany efekt końcowy wynagradzają długie godziny ciężkiej pracy.

Oryginalne dekoracje pomieszczeń, w tym stylowe podłogi, przeszklone drzwi wewnętrzne i dużo szerszy asortyment, przejrzysz w jednym z serwisów branżowych.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

marszym81

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »