Dom » Wnętrza

Od egzotycznej palmy do własnej fotografii

Jeśli przyglądnąć się przykładowym aranżacjom wnętrz, które umieszczane są w najróżniejszych czasopismach i katalogach, łatwo zauważyć, że do łask wracają fototapety ścienne.

Jest to ciekawa alternatywa dla monotonnych, jednokolorowych ścian, która na pewno przyczynia się do tego, że wnętrza nie są nijakie. Warto jednak zaznaczyć, że nie jest to rozwiązanie całkowicie nowe, bo w Polsce pojawiło się już w latach osiemdziesiątych.

W tym to okresie nasi rodacy zaczęli przywozić fototapety z Zachodu. W tamtym czasie różniły się one bardzo od tych, które dostępne są teraz. Główne motywy, które się na nich znajdowały, związane były zazwyczaj z egzotycznymi krajami. W wielu domach więc na ścianach pojawiały się palmy oraz widoki nadmorskich plaży. Mimo nienajlepszej jakości, były oznaką prestiżu i luksusu. Teraz wracają w wielkim stylu, jednak współczesna fototapeta nie ma wiele wspólnego z tamtą z lat osiemdziesiątych i zdecydowanie należy odetchnąć z ulgą. Przede wszystkim konsumenci mogą dowolnie wybierać motywy, które umieszczają na swoich ścianach. Na ich podstawie przez zajmujące się tego typu działalnością firmy, tworzona jest fototapeta na wymiar, która idealnie dopasowuje się do danego pomieszczenia. Oferowane w tym zakresie usługi charakteryzują się wysoką jakością, dzięki ściany w nowym wydaniu prezentują się naprawdę dobrze. Coraz popularniejszą i coraz chętniej wybieraną usługą jest fototapeta ze zdjęcia. Wielokrotnie, kiedy przebywamy w jakiś ciekawych miejscach, udaje nam się uwiecznić bajkowe krajobrazy, czy też po prostu nasza rodzina wychodzi na którejś z fotografii wyjątkowo korzystnie. Zamiast więc umieszczać ją w albumach, warto aby ujrzała światło dzienne, dekorując nasze ściany.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Selena86

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »