Kobieta, zdrowie, uroda » Medycyna

Odchudzające i oczyszczające jagody

Odchudzające i oczyszczające jagody
Zobacz więcej zdjęć »
Już od dość dawna jagody Acai cieszą się zasłużoną sławą jednego z najlepszych dodatków (suplementów) wspomagających odchudzanie. Ostatnimi czasy docenia się też ich działanie oczyszczające.

Jeśli jednak łudzicie się, że jagody te same z siebie odchudzą i oczyszczą wasz organizm niestety muszę was rozczarować. Aż tak cudownymi jagodami Acai niestety nie są.

 

Mimo wszystko preparaty z Acai warto wykorzystać w ramach suplementacji, a ta we współczesnym odchudzaniu wydaje się być niezbędna. Dlaczego? Nie sprzyja nam tempo życia - brak nam czasu na zdobywanie wiedzy, na prawidłowe komponowanie pokarmów, wreszcie na wybieranie i kupowanie najwartościowszego pożywienia - tak, dokładnie, wbrew pozorom pomimo ogromu różnych produktów żywnościowych na sklepowych półkach tak naprawdę niewiele z nich może poszczycić się naprawdę wysoką jakością. Większość z nich wzbogacana jest o uszlachetniacze, a w procesie produkcji odzierana (niestety) z najwartościowszych składników. Jeśli dodać do tego mnóstwo stosowanych dziś barwników i konserwantów okaże się, że dieta współczesnego człowieka jest bardzo uboga w naturalne jedzenie. Wskutek tego tyjemy i zanieczyszczamy organizmy. Nic dziwnego, że i odchudzanie i oczyszczanie organizmu stały się i modne i pożądane, a że z pomocą samej diety i samych ćwiczeń radzimy sobie średnio zadowalająco suplementy stały się nieodłącznym dodatkiem do diet odchudzających i oczyszczających organizm. Takimi suplementami są między innymi preparaty z wyciągiem z jagody Acai berry.

Dlaczego jagody Acai?

Dlatego, że są całkiem naturalne, preparaty tworzone na bazie jagód składają się głównie ze składników pozyskiwanych wprost z natury. Same jagody mają bardzo wysoką wartość odżywczą, przy czym będąc owocami niezmiernie bogatymi w błonnik wcale nie tuczą. Zawierają niezbędne nam kwasy tłuszczowe (w Amazonii tłoczy się z nich olejek), mnóstwo niezbędnych aminokwasów, witamin i minerałów, a poza tym przodują w indeksie ORAC bo zawierają mnóstwo związków o właściwościach antyoksydacyjnych co bodaj najlepiej świadczy o ich właściwościach ochronnych i pro-zdrowotnych. Antyoksydanty chronią nas bowiem przed mikro uszkodzeniami komórek i tkanek, przez co chronią nas też przed chorobami i opóźniają procesy starzenia.

Preparaty z wyciągiem z Acai na naszym rynku

Jest ich sporo, a do czołowych należą: Acai Berry Select, Acai Extreme i Acai Flush - ten ostatni w połączeniu z colon cleanse potrafi zdziałać cuda w zakresie oczyszczania organizmu z toksyn, ale po kolei, przyjrzyjmy się przez moment poszczególnym preparatom.

Acai Berry Select - to formuła opracowana przez firmę Pacific Naturals. Jest preparatem certyfikowanym tzn. możemy mieć pewność, że faktycznie znajdziemy w nim wyciąg z amazońskiej jagody. Oprócz Acai suplement ten zawiera również przyspieszającą metabolizm zieloną herbatę, Garcinię Cambogię ograniczającą łaknienie oraz chrom zmniejszający apetyt na słodycze. Całość działa dwutorowo: radzi sobie z nadmiernym apetytem i poprawia metabolizm przez co efekty odchudzania są zauważalne dość szybko.

Acai Extreme - to suplement autorstwa Health Spark firmy o równie ugruntowanej pozycji na rynku. Oprócz Acai i zielonej herbaty znajdziemy w nim m.in. guaranę i kofeinę, przez co oddziaływanie suplementu zyskuje na efekcie termogenicznym tzn. chudniemy nieco inaczej niż stosując preparat wymieniony nieco wyżej.

Acai Flush - również produkt firmy Health Spark zawiera oprócz jagody Acai środki usprawniające proces oczyszczania organizmu z toksyn. Acai Flush oddziałuje na układ trawienny toteż trzeba stosować go nieco ostrożniej od pozostałych preparatów. Tym niemniej z jego pomocą można uzyskać efekty naprawdę zadziwiające, a to dzięki więcej niż dwutorowemu działaniu. W grę wchodzi bowiem odchudzanie poprzez poprawę metabolizmu i zahamowanie nadmiernego łaknienia i oczyszczanie poprzez wydalenie zalegających w organizmie toksyn.

Wszystkie wymienione wyżej preparaty są w pełni bezpieczne, bo stworzono je na bazie natury, w razie jakichkolwiek wątpliwości co do ich stosowania należy skonsultować się z lekarzem. W trakcie suplementacji należy ściśle stosować się do zaleceń producentów poszczególnych preparatów.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Dieta i zdrowie
http://dietasouthbeach.net.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »