Technologie » Komputery

Odfjell Drilling digitalizuje operacje wiertnicze na Morzu Północnym, wykorzystując rozwiązanie IFS

Odfjell Drilling digitalizuje operacje wiertnicze na Morzu Północnym, wykorzystując rozwiązanie IFS
Zobacz więcej zdjęć »
Rozwiązanie IoT firmy IFS wykorzystuje dane z platform wiertniczych firmy Odfjell Drilling do prognozowania potrzeb serwisowych elementów infrastruktury oraz zwiększania ich niezawodności.

Firma IFS, globalny dostawca oprogramowania dla przedsiębiorstw, informuje, że Odfjell Drilling — międzynarodowe przedsiębiorstwo działające w sektorze wydobywczym, utrzymania odwiertów oraz projektowania, zdecydowała o wdrożeniu rozwiązania IFS IoT Business Connector, dzięki któremu dane zebrane za pomocą urządzeń działających na platformach wiertniczych będą dostępne w oprogramowaniu biznesowym IFS Applications.

Odfjell Drilling to międzynarodowe przedsiębiorstwo działające w sektorze wydobywczym, utrzymania odwiertów oraz projektowania, które realizuje projekty w ponad 20 krajach. Przestoje w sektorze wydobywczym bezpośrednio odbijają się na przychodach i wynikach, dlatego możliwość zarządzania składnikami infrastruktury oraz utrzymania ich w dobrym stanie technicznym w dłuższej perspektywie czasowej mają niezwykle istotne znaczenie dla wykonawców. Aby monitorować wydajność elementów infrastruktury, firma Odfjell Drilling postanowiła wdrożyć rozwiązanie IFS IoT Business Connector. Jego instalacja i uruchomienie jest przewidziane na drugi kwartał 2018 r.


Czytaj całość tutaj: https://www.erp-view.pl/it_solutions/odfjell_drilling_digitalizuje_operacje_wiertnicze_na_morzu_polnocnym_wykorzystujac_rozwiazanie_ifs_iot_business_connector.htmlRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

openmediagroup

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »