Społeczeństwo » Szkolnictwo i nauka

Odkryj „Gen Sukcesu”

Odkryj „Gen Sukcesu”
Zobacz więcej zdjęć »
Co sprawia, że jedni osiągają sukces, a inni tylko o nim marzą? Czy sukces może osiągnąć każdy, bez względu na miejsce urodzenia czy pochodzenie? Odpowiedzi na te i szereg innych pytań będą poszukiwali uczestnicy konferencji „Gen Sukcesu”.

Konferencja „Gen Sukcesu” ma zdaniem organizatorów znaczną szansę stać się wydarzeniem roku w dziedzinie budowania sukcesu, motywacji i inspiracji do twórczego działania związanego z przyszłą karierą zawodową. W trakcie spotkania, uczestnicy zyskają okazję do indywidualnych spotkań i rozmów z osobami, które osiągnęły sukces. 


W programie, poza wyjątkowym show motywacyjnym zaplanowano również prezentację sylwetek ludzi sukcesu oraz otwarte panele dyskusyjne z udziałem zaproszonych gości oraz publiczności.

 

Z młodymi ludźmi spotkają się m.in. Michał Probierz, trener Jagiellonii Białystok wraz z zawodnikami, Witold Karczewski  prezes Izby Przemysłowo – Handlowej, Krzysztof Szubzda konferansjer i satyryk, Andrzej Kuźmicki prezes Gaia, Krzysztof Kosmowski, właściciel Prestige Męski, Michał Waszczeniuk prezes ADMT  S.A., Marek Wasiuk prezes Domago i członek zarządu akcelratora SeedHouse, Łukasz Bazarewicz, prezes Grupy Martom, Krzysztof Szpila – znany białostocki DJ i Lechosław Chalecki właściciel Szkoły Inspiracji.


Dodatkowo, w specjalnie wydzielonej strefie uczestnicy konferencji będą mogli zwiedzać stoiska firm – potencjalnych pracodawców, a także zapoznać się z ofertami edukacyjnymi szkół wyższych z regionu.


Organizatorzy szacują, że może w niej wziąć udział nawet ponad pół tysiąca osób. Spotkanie stanowi zarazem inaugurację działalności Fundacji „Gen Sukcesu”, która postawiła sobie za cel budowę platformy dialogu i współpracy pomiędzy młodymi ludźmi oraz przedsiębiorcami w celu ułatwienia im wejścia w zawodowe życie.

 

Działalność Fundacji ma skupiać się na projektach związanych z inspirowaniem do aktywnego i twórczego myślenia o swojej przyszłości. Ale nie tylko. Dzięki współpracy z wieloma podlaskimi przedsiębiorstwami Fundacja ma również wspierać młodzież w nabywaniu pierwszych doświadczeń zawodowych czy projektowaniu ich ścieżki kariery. Dla firm natomiast to okazja do nawiązania kontaktów z naturalnym zapleczem ich potencjalnych pracowników.

 

Konferencja odbywa się pod patronatem honorowym Prezydenta Miasta Białegostoku. Konferencja „Gen Sukcesu” - 22  listopada godzina 11.00 – 16.00. Stadion Miejski w Białymstoku Słoneczna 1.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

publicum

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »