Kobieta, zdrowie, uroda » Dziecko

Odkryj w domu przyszłego mistrza kuchni!

Od dziś w serwisie MyDeal.pl można nabyć kupony zniżkowe na warsztaty kulinarne dla dzieci prowadzone przez doświadczonych kucharzy.

Od dziś w serwisie MyDeal.pl można nabyć   kupony zniżkowe na warsztaty kulinarne dla dzieci prowadzone przez          doświadczonych kucharzy.

Czy Twoje dziecko przygląda Ci się z zaciekawieniem, kiedy przygotowujesz w kuchni kolejne smakowite dania? Może pora zarazić je miłością do gotowania?

Od dziś w serwisie zakupów grupowych MyDeal.pl każdy rodzic może nabyć kupon zniżkowy na warsztaty kulinarne dla swojego dziecka w warszawskiej Figga Accademia. Są to zajęcia dla dzieci i młodzieży (od 3 do 16 lat), prowadzone przez mistrzów kuchni włoskiej trattorii Figga.

– Warsztaty kulinarne dla najmłodszych to wyjątkowa propozycja, która dzieciom i ich rodzicom pozwoli odkryć ,,Miasto, jakiego nie znasz”. Mali smakosze będą mieli okazję w ciekawy sposób spędzić czas w gronie rówieśników i rozwinąć swoje umiejętności – mówi Adam Kaliszewski, rzecznik MyDeal.pl – Kto wie, może warsztaty będą początkiem ich kariery jako szefów kuchni?

Podczas zajęć w pełni wyposażonej i dostosowanej do potrzeb dzieci kuchni, uczestnicy własnoręcznie przygotują od podstaw potrawy, a następnie je wspólnie zjedzą. Może to być pizza, ravioli, chałka lub smaczne rogaliki w różnych smakach.  Oprócz tego, mali kucharze poznają zasady zdrowego odżywiania, bezpieczeństwa w kuchni oraz dowiedzą się, jak właściwie zachowywać się przy stole.

Oferta będzie dostępna w serwisie MyDeal.pl do niedzieli, 6 listopada.

Szczegółowy wykaz terminów z tematami warsztatów:

08.11.2011 - pizza
09.11.2011 - ravioli
15.11.2011 - chałka
16.11.2011 - rogaliki
22.11.2011 - pizza
23.11.2011 - ravioli
29.11.2011 - chałka
01.12.2011 - rogaliki
02.12.2011 - pizza

Więcej informacji oraz oferta jest dostępna na stronie: http://www.mydeal.pl/warszawa/deal/3996/Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

MyDeal.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »