Technologie » Telekomunikacja

Odpicuj swój aparat w komórce

Odpicuj swój aparat w komórce
Zobacz więcej zdjęć »
Konwertery do aparatów fotograficznych wbudowanych w telefony komórkowe pozwolą odmienić nudne fotografie tworzone przez twoją komórkę.

Firma FoxFoto dodała do swojej oferty konwertery, które pozwalają na zmianę parametrów obiektywu wbudowanego w telefony komórkowe, palmtopy lub kamery internetowe.
Wyjątkowo proste w montażu, dzięki magnetycznemu pierścieniowi pasują do większości modeli telefonów i palmtopów z wbudowanymi aparatami.
Instalowane bez ingerencji w obudowę telefonu. Cienki, magnetyczny pierścień przyklejany jest do aparatu w miejsce obiektywu, następnie konwerter w łatwy sposób jest przyczepiany i zdejmowany z pierścienia.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Konwerter Makro umożliwia wykonywanie zdjęć makro małych przedmiotów, takich jak owady, monety, znaczki itp. Dzięki niemu uzyskuje się bardzo duże powiększenie fotografowanego przedmiotu. Pozwala na wejście niewielkim kosztem w fascynujący świat makrofotografii z wykorzystaniem telefonu komórkowego.

Konwerter Tele 2.0x wydłuża ogniskową obiektywu, dzięki czemu na zdjęciu uzyskujemy efekt przybliżenia fotografowanych obiektów. Idealny wszędzie tam, gdzie potrzebne jest duże przybliżenie na zdjęciu, np. przy zdjęciach portretowych.

Konwerter Szerokokątny 0,5x poszerza pole widzenia obiektywu aparatu i umożliwia fotografowanie obiektów w panoramicznych ujęciach. Dzięki temu w kadrze zmieścisz większy wycinek fotografowanego obrazu. Idealny do zdjęć w małych pomieszczeniach oraz panoramicznych.

Konwerter Super-Szerokokątny 0,38x poszerza pole widzenia obiektywu w bardzo dużym stopniu, pozwala na uzyskanie efektu rybiego oka. Umożliwia fotografowanie obiektów w panoramicznych ujęciach. Dzięki temu w kadrze zmieścisz większy wycinek fotografowanego obrazu. Idealny do zdjęć w małych pomieszczeniach oraz panoramicznych.

Konwertery kosztują 50 PLN i są do nabycia w sklepach foxfoto.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Nowinki
http://www.nowinki.net

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »