Kobieta, zdrowie, uroda » Dziecko

ODPOWIEDZIALNE ROZSZERZANIE DIETY NIEMOWLAKA – KASZKA JAGLANA z ryżem BIO Z PEŁNEGO PRZEMIAŁU BIO

ODPOWIEDZIALNE ROZSZERZANIE DIETY NIEMOWLAKA – KASZKA JAGLANA z ryżem BIO Z PEŁNEGO PRZEMIAŁU BIO
Zobacz więcej zdjęć »
Marka Holle specjalizuje się w produkcji ekologicznej żywności dla dzieci. Marka od początku działalności wyeliminowała z procesu technologicznego wszystkie konserwanty i środki chemiczne, dbając o pochodzenie wykorzystywanych surowców.


Dzięki temu obecnie zboża wykorzystywane w produkcji pochodzą z certyfikowanych gospodarstw ekologicznych,  zarządanych przez rolników posiadających certyfikat Demeter w zakresie upraw ekologicznych i biologicznych, a  produkty dla maluchów spełniają najbardziej rygorystyczne normy i kryteria zdrowotne. Dodatkowo, wszystkie kaszki zbożowe Holle oraz kaszki mleczne Holle są neutralne pod względem emisji równoważnika CO2.

Pełnoziarnista kaszka jaglana z ryżem BIO z pełnego przemiału marki Holle powstaje na bazie ekologicznego prosa i ryżu z ziaren pełnego przemiału, wzbogacona dodatkowo witaminą B1.  Dzięki wykorzystaniu ziaren z pełnego przemiału, najcenniejsze związki zawarte w ziarnach, między innymi białko, węglowodany, tłuszcze, witaminy oraz sole mineralne (wapń, żelazo, magnez, fosfor, potas) zostają zachowane i zapewniają niemowlęciu stały dopływ energii - zgodnie z jego potrzebami. Kasza jaglana oraz ryż naturalnie pozbawione są glutenu, są także lekkostrawne i bogate w wartości mineralne oraz witaminy, dlatego szczególnie polecane są w diecie najmłodszych dzieci. Ponadto, kasza jaglana, jako jedyna z kasz, jest zasadotwórcza, dzięki czemu nie zakwasza organizmu i pozwala przywrócić optymalne pH. Na tle innych kasz, kasza jaglana wyróżnia się dużą zawartością żelaza, cynku, miedzi oraz witamin takich jak B1, B2, B6, w jej skład wchodzą również cenne pod względem dietetycznym kwasy nienasycone. To wszystko sprawia, że kasza jaglana nazywana jest królową kasz, a jej wprowadzanie do diety niemowlęcia zaleca się już w 4. miesiącu życia dziecka. Aksamitna konsystencja Pełnoziarnistej kaszki jaglanej z ryżem z pełnego przemiału BIO marki Holle dostosowana została do wieku niemowlęcia. Pełnoziarnista kaszka jaglana z ryżem z pełnego przemiału BIO marki Holle to czysta kaszka, bez jakichkolwiek dodatków, konserwantów czy cukru.

Produkt może być przygotowywany zarówno jako kaszka bezmleczna, jak i mleczna; kaszkę można przyrządzać na ciepło i na zimno, świetnie sprawdza się także do zagęszczania zup oraz sosów.

www.holle.pl

 

 

Marka: Holle

Pojemność: 250 g

Cena:  11,5 zł.

Importer: Victualia SaluberRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

KN
http://kobieta24.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »