Technologie » Komputery

Odwiedź Kaspersky Lab na wystawie CeBIT 2008

Kaspersky Lab, producent rozwiązań do ochrony danych, zaprasza wszystkich do odwiedzenia swojego stoiska J16 w hali nr 6 podczas wystawy CeBIT 2008, która odbędzie się w dniach 4-9 marca w Hanowerze.

4 marca, w godzinach 9:00 - 10:00 Eugene Kaspersky, dyrektor generalny Kaspersky Lab, poprowadzi śniadanie prasowe w sali Heidelberg (Convention Centre, pierwsze piętro), podczas którego będzie mówił o wzroście firmy, jej największych sukcesach w minionym roku oraz planach na przyszłość. Zaprezentuje również "Travel Notes", swoją nową książkę i zarazem pierwszą publikację w języku niemieckim (wydawnictwo Hanser).

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Ponadto Kaspersky Lab serdecznie zaprasza do swojego stanowiska 5 marca, gdzie o godz. 18:00 odbędzie się występ DJ-ów Wladimira Kaminera i Yuriy'ego Gurzhy'ego oraz grupy Russendisko, który stanowi już tradycyjny punkt programu firmy podczas wystawy CeBIT.

6 marca Magnus Kalkuhl oraz jego koledzy przyłączą się do spotkania przy okrągłym stole, które odbędzie się w godz. 15.00 - 16.00 w sali Dresden (Convention Centre) i zostanie poświęcone najnowszym wydarzeniom w dziedzinie szkodliwego oprogramowania oraz sposobom zwalczania obecnych i przyszłych zagrożeń przez analityków Kaspersky Lab.

Podczas wystawy CeBIT 2008 dziennikarze będą mieli możliwość porozmawiania z takimi osobami jak Eugene Kaspersky (dyrektor generalny i współzałożyciel firmy), Eugene Buyakin (dyrektor ds. operacyjnych), Natalya Kaspersky (prezes zarządu), Andreas Lamm (dyrektor oddziału Kaspersky Lab Europa), Axel Diekmann oraz z innymi specjalistami z firmy Kaspersky Lab. Aby zarejestrować się w celu wzięcia udziału w śniadaniu prasowym, zarezerwować czas na wywiad, wziąć udział w nieformalnej imprezie firmy Kaspersky Lab oraz w dyskusjach przy okrągłym stole, należy skontaktować się z Piotrem Kupczykiem, dyrektorem działu prasowego Kaspersky Lab Polska, pod adresem e-mail piotr.kupczyk@kaspersky.pl lub numerem telefonu (34) 368 18 14.

Na wystawie CeBIT 2008 Kaspersky Lab zaprezentuje następujące nowe produkty: Kaspersky Mobile Security 7.0, Kaspersky Anti-Virus Mobile Enterprise Edition oraz Kaspersky Anti-Virus for Windows Server Enterprise Edition.

Kaspersky Mobile Security 7.0 oferuje skuteczną ochronę danych przechowywanych na smartfonach w przypadku utraty urządzenia, jak również zabezpiecza przed atakami sieciowymi, szkodliwym oprogramowaniem oraz spamem SMS. Poprzez wprowadzenie szeregu technicznych i funkcjonalnych modyfikacji ulepszono działanie produktu, który stał się bardziej skuteczny i przyjazny dla użytkownika.

Głównymi zaletami Kaspersky Anti-Virus Mobile Enterprise Edition jest łatwa instalacja, elastyczne zarządzanie i całkowita kontrola. Parametry bezpieczeństwa dla urządzeń mobilnych można łatwo zdefiniować z pojedynczego punktu zarządzania.

Kaspersky Anti-Virus for Windows Server Enterprise Edition oferuje rozszerzony zestaw funkcji niezbędny do zapewnienia skutecznej ochrony firmowej infrastruktury informacyjnej, łącznie ze zdalną i lokalną administracją za pośrednictwem Microsoft Management Console (MMC), działaniem na klastrach serwerów oraz pełnym dostosowaniem przywilejów administratora do indywidualnych wymogów. Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Kaspersky Lab Polska Sp. z o.o.
http://kaspersky.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »