Technologie » Telekomunikacja

Oferta serwisu otoWakacje.pl w telefonach iPhone

Oferta serwisu otoWakacje.pl w telefonach iPhone
Zobacz więcej zdjęć »
Serwis otoWakacje.pl zakończył prace wdrożeniowe nad aplikacją dla telefonów iPhone. Teraz Użytkownicy tego popularnego modelu telefonu mogą skorzystać ze specjalnych funkcjonalności stworzonych specjalnie z myślą o nich.

OtoWakacje.pl wdrożył aplikację na telefony iPhone jako pierwszy z serwisów ogłoszeniowych Grupy Allegro.

Aplikacja w prosty i intuicyjny sposób umożliwia przeszukiwanie bazy serwisu. Po jej pobraniu wystarczy wybrać kategorię np. noclegi oraz określić odległość od miejsca zlokalizowanego przez GPS. Otrzymamy listę obiektów znajdujących się w odległości do 100 km od miejsca pobytu, a następnie opis, adres i telefon wybranego obiektu.

Szybki rozwój techniki stwarza niezwykłe możliwości dotarcia z ofertą do naszych Użytkowników - mówi Katarzyna Nowaczyk, kierownik serwisu otoWakacje.pl. - Staramy się dotrzymywać im kroku. Dlatego też stworzyliśmy aplikację która współpracuje z jednym z bardziej popularnych modeli telefonów komórkowych na rynku. Jej możliwości z pewnością przypadną do gustu naszym Użytkownikom - dodaje.

Aby skorzystać z możliwości aplikacji, wystarczy pobrać ją na telefon ze strony

http://itunes.apple.com/WebObjects/MZStore.woa/wa/viewSoftware?id=326801498Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

ap

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »