Technologie » Internet

Ogłoszenia motoryzacyjne z Autotrader.pl dostępne w multiwyszukiwarce Moto.Money.pl

Ogłoszenia motoryzacyjne z Autotrader.pl dostępne w multiwyszukiwarce  Moto.Money.pl
Zobacz więcej zdjęć »
Autotrader.pl, jeden z trzech najpopularniejszych polskich serwisów ogłoszeniowych z ofertami motoryzacyjnymi, został partnerem sekcji motoryzacyjnej Money.pl.

Ponad 80 tysięcy ofert z serwisu Autotrader.pl jest dostępnych codziennie w multiwyszukiwarce Moto.Money.pl. Ogłoszenia z Autotrader.pl można też przeglądać w mobilnej wersji serwisu pod adresem m.Autotrader.pl oraz w pozostałych serwisach partnerskich: Oferty.Moto.pl oraz Autotrader.Interia.pl.

- Nawiązanie współpracy z Moto.money.pl to kolejny krok w kierunku zapewnienia ogłoszeniodawcom jeszcze większej skuteczności ich ofert. - mówi Iwona Połóg, Dyrektor Działu Internet w Trader.com(Polska), wydawcy Autotrader.pl.

W grudniu liczba użytkowników Autotrader.pl wyniosła prawie 400 tys.* Serwis prezentuje szeroką ofertę sprzedaży samochodów osobowych, terenowych, motocykli, łodzi i jachtów, pojazdów użytkowych, jak również części, akcesoriów i usług. Ogłoszenia zamieszczane są przez osoby prywatne oraz przez komisy i dealerów samochodowych.

* źródło danych: PBI Megapanel, grudzień 2008 r.

Spółka Trader.com (Polska), należąca do grupy medialnej Agora, to jedna z wiodących firm publikujących ogłoszenia drobne w internecie i prasie w Polsce. Jest właścicielem pięciu serwisów ogłoszeniowych: Autotrader.pl, Domiporta.pl, Tabor24.pl, KupSprzedaj.pl oraz Smykowo.pl, a także serwisu społecznościowego AutoFoto.pl. Spółka wydaje również sześć gazet ogłoszeniowych: tygodniki „Auto Bit" i „Auto Biznes Ogłoszenia", dwutygodniki „Biznes Truck", „Domiporta Oferty Nieruchomości" w Krakowie, „Nieruchomości - Warszawa i okolice" i „Nieruchomości - Wrocław i okolice".Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

ap

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »