Dom » Ogrody

Ogrodowe przygotowanie do zimy z BLACK+DECKER

Ogrodowe przygotowanie do zimy z BLACK+DECKER
Zobacz więcej zdjęć »
Nowoczesne pilarki łańcuchowe, także te na wysięgniku, oraz nowe odkurzacze ogrodowe pomogą sprawnie sprzątnąć ogród przed zbliżającą się zimą. Te od BLACK+DECKER™ są bezpieczne oraz łatwe w obsłudze i pozwalają szybko uporać się z czekającymi w ogrodzie zadaniami

Jesień to gorący okres jeśli chodzi o prace ogrodnicze. Przygotowanie roślin do nadchodzącej zimy wymaga dużo uwagi i dobrego planu. Zbieranie opadających liści, przycinanie drzew, czy przygotowanie drewna do kominka to tylko część zadań, które na nas czekają. I choć dni są coraz krótsze, czasu mamy coraz mniej, to odpowiednie elektronarzędzia BLACK+DECKER™ pomogą szybko i sprawnie przygotować ogród do zimy.

Oczyść posesję

Ilość liści spadających na jesiennytrawnik niejednokrotnie potrafi zadziwić. Nie można jednak ich obecności zbagatelizować – zbyt późno sprzątnięte zaczną gnić i szkodzić przykrytym roślinom. Do ich szybkiego i sprawnego sprzątnięcia przyda się nowy odkurzacz-dmuchawa ogrodowa GW2500 BLACK+DECKER™ z silnikiem o mocy 2500 W. Gwarantuje ona wydmuch powietrza z prędkością 310 km/h, który usunie liście z chodników, ścieżek, trawników, a nawet klombów lub wnętrza krzewów. Po szybkiej zmianie trybu pracy wciągnie jedo 40-litrowego worka z szybkością ponad 10 m3 na minutę.Co więcej, jego specjalnie zaprojektowaneturbiny,rozdrobniąliście 10-ciokrotnie zmniejszając ich objętość. Wszystkie te zalety mieszczą się w lekkim, bo tylko nieco ponad 3 kilogramowym urządzeniu, które po zawieszeniu na pasie naramiennym staje się niezwykle mobilne – idealne do sprzątania ogrodu.

Zadbaj o drzewa i krzewy…

Kolejnym punktem porządków w ogrodzie są drzewa i krzewy. Do przerzedzeniaich gałęzi, a także pocięcia drewna do kominka na zimę,przydadzą się nowoczesne i lekkie(od 4,7 kg do 5,7 kg) pilarki sieciowe BLACK+DECKER™.Tną one konary grubości do 35 cm (model CS1835), 40 cm (model CS2040) lub 45 cm (model CS2245) z prędkością 12,5 m/s.Dzięki funkcji zapobiegającej odbiciom oraz hamulcowi bezpieczeństwa, który zatrzymuje łańcuch w 0,15 sekundy,nowe pilarki są także bardziej bezpieczne dla użytkowników. Ponieważ w natłoku pracy może nam umknąćkwestia konserwacji, inżynierowie BLACK+DECKER™ również to zadanie uprościli do niezbędnego minimum. Wystarczy regularnie uzupełniać zbiornik olejem, aby podczas pracy, automatycznierozprowadzał się on po całym łańcuchu. Pilarki zsilnikamio mocy 2000W posiadajątakże opatentowany, beznarzędziowy system napinania łańcucha.

…także na dużej wysokości

Swobodną i bezpieczną pracę w koronach drzeworazprzycinanie gałęziznajdujących siępoza zasięgiem naszych ramionumożliwiapilarka PS7525 na2,5-metrowym wysięgniku. Urządzenie BLACK+DECKER™ napędzamocny silnik 800W, dzięki któremumożna ciąć efektywnie z prędkością 11,5 m/s.Niewielka waga, zaledwie 3,8 kg, ułatwia mobilność, a 25-centymetrowy miecz z łatwością przecina nawet grubsze gałęzie.Ponieważ cięcie odbywa się wysoko, ponad naszymi głowami, warto założyć kask i okularyochronne. Bezpieczeństwo zapewnia też automatyczny hamulec bezpieczeństwa, który zatrzymuje pilarkę w 0,15 sekundy od odbicia piły od ciętego drzewa.

Nowa gama urządzeń ogrodniczych BLACK+DECKER™ jest już dostępna w renomowanych sklepach budowlanych w całej Polsce w sugerowanych cenach detalicznych: GW2500 –379 zł brutto, CS1835 –615 zł brutto, CS2040 –715 zł brutto,CS2245 –799 zł brutto, PS7525 –506 zł brutto.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Effective Public Relations
http://effectivepr.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »