Dom » Ogrody

Ogrodzenia dla obiektów sportowych w nowej odsłonie

Ogrodzenia dla obiektów sportowych w nowej odsłonie
Zobacz więcej zdjęć »
Ogrodzenia panelowe z linii Bekasport firmy Betafence, przeznaczone do zabezpieczania boisk sportowych, można teraz nabyć w nowym, czarnym kolorze.

Nowy kolor - nowe możliwości

Systemy ogrodzeniowe Bekasport, które do tej pory były dostępne jedynie w kolorze zielonym, od niedawna można zamawiać także w nowej odsłonie - czarnej RAL 9005. Firma Betafence zdecydowała się na poszerzenie swojej oferty, by klienci mogli jeszcze skuteczniej dopasowywać ogrodzenia do kolorów budynków szkół i ośrodków sportowych, zazwyczaj szarych lub stalowych.

10-lat gwarancji

Nie zmieniły się za to właściwości systemu Bekasport. Nadal stanowi on skuteczną ochronę boisk sportowych za sprawą konstrukcji z paneli ogrodzeniowych Nylofor 2D, które montuje się na prostokątnych słupach o wysokości 6 metrów.

Panele wyposażone są w plastikowe wkładki dźwiękoszczelne, które znacząco redukują hałas wywołany przez uderzenie piłki o ogrodzenie.

Na cały system Bekasport oferowana jest 10-letnia gwarancja jakości.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Betafence
http://www.ogradzamy.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Za 6 dni:
Warsztaty online „Technologie medyczne w modelach zintegrowanej opieki zdrowotnej”
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »