Technologie » Komputery

Oki na Festiwalu Marketingu Druku & Opakowań 2015

Oki na Festiwalu Marketingu Druku & Opakowań 2015
Zobacz więcej zdjęć »
Już 9 i 10 września w Warszawskim Centrum EXPO XXI odbędzie się czwarta edycja Festiwalu Marketingu Druku & Opakowań. Podczas wydarzenia dedykowanego firmom z branży poligraficzno reklamowej Oki pokaże swoje zaawansowane urządzenie dla tego sektora.

Na tegorocznym Festiwalu Marketingu Druku & Opakowań  Firma Oki we współpracy ze swoimi parterami - Alma Trend (stoisko H17) oraz Zakładami Artystycznymi Art. (stoisko A10 A) - zaprezentuje pięciotonerową drukarkę (CMYK+1) Oki ES9541. To doskonała okazja, aby sprawdzić, jakie możliwości daje ona firmom z branży reklamowej, i zobaczyć próbki kreatywnych wydruków wykonanych za pomocą białego tonera. Ponadto na stoisku Alma Trend będą również prezentowane drukarki ES7411WT oraz C610.

- Kolejna edycja Festiwalu Marketingu Druku & Opakowań to dobra okazja do pokazania naszych innowacyjnych rozwiązań dla sektora graphic arts. Prezentujemy pierwszą w branży pięciotonerową drukarkę ES9541 umożliwiającą drukowanie z użyciem CMYK oraz piątego tonera: białego lub transparentnego. Na Festiwalu zwiedzający znajdą również naszą drukarkę ES7411WT, pozwalającą na efektywny cenowo kolorowy druk A3 z użyciem białego koloru. Oba urządzenia są dedykowane rynkowi wydruków profesjonalnych, kreatywnych i graphic arts, a także świetnie sprawdzają się w ogólnych zastosowaniach biurowych oraz zapewniają wysoką jakość wydruków i niebywale szeroką elastyczność w doborze nośników. Festiwal Marketingu Druku & Opakowań to obowiązkowa pozycja na mapie spotkań polskiego rynku marketingowo‑reklamowego, dlatego też po raz kolejny wracamy tu, aby pokazać nasze urządzenia dedykowane temu sektorowi - mówi Tomasz Ziędalski, CEE Product Marketing Manager Oki Systems Polska.

ES9541 to pierwsza pięciotonerowa drukarka w branży, która oferuje unikalną opcję druku z użyciem piątego koloru - białego lub transparentnego. Drukarka ta to kolejny rewolucyjny krok na rynku profesjonalnych wydruków, który nie tylko rozszerza możliwości kreatywnych projektów, ale przede wszystkim daje firmom źródło nowych przychodów. Urządzenie radzi sobie bardzo dobrze z wieloma trudnościami, jakie spotykały firmy chcące wydrukować w niskim nakładzie swoje projekty z użyciem białego koloru, na niestandardowym nośniku o dużej gramaturze, czy też uszlachetnić materiał poprzez jego nabłyszczenie. Połączenie technologii LED z wielopoziomową technologią ProQ pozwala uzyskać bardzo ostre i intensywne wydruki o wysokiej rozdzielczości oraz głębi barw, gwarantuje to też wysoką jakość pracy oraz pełną kontrolę nad jakością drukowanych materiałów. Opcjonalny serwer EFI Fiery® Xf umożliwia zaawansowane zarządzanie kolorami podstawowymi i dodatkowymi z jednoczesną optymalizacją głębi koloru i jakości druku, parametrami tak bardzo istotnymi w branży graficznej. ES9541 umożliwia drukowanie z prędkością 50 str./min, a tonery wystarczają na 38 000 stron, co jest najlepszym wynikiem w tej klasie urządzeń. Obsługuje nośniki o gramaturze papieru do 360g/m2 (jednostronnie) lub do 320g/m2 (dwustronnie), czyli znacznie cięższe niż obsługiwane przez porównywalne drukarki. Umożliwia drukowanie formatu od A6 do SRA3, a także banerów o długości do 1,3 m.

ES7411WT oferuje zaś możliwość drukowania z wykorzystaniem czterech kolorów (CMY oraz biały) na papierze o gramaturze do 250g/m2, a także efektywny druk w szerokim zakresie zastosowań i na dużej gamie nośników do formatu A4. Szybkość druku w kolorze to 8 str./min w przypadku druku na folii i 34 str./min na papierze.

C610 wyróżnia się spośród pozostałych konkurentów szybkim, wszechstronnym, kolorowym i czarno-białym drukowaniem zwykłych dokumentów biurowych w formacie A4. Z wiodącą w swej klasie obsługą nośników, pozwalającą na uzyskanie większej opłacalności inwestycji, korzyściami ekologicznymi, które mogą zmniejszyć poziom emisji substancji węglopochodnych związany z drukowaniem w firmie, ta mocna drukarka jest najlepszym rozwiązaniem dla każdego małego i średniego biura. Bez wysiłku obsługuje grupy liczące nawet 10 osób.

Specyfikacja ES9541:

Prędkość A4 kolor/mono: 50 str./min

Prędkość A4 kolor dodatkowy: 45 str./min (biały), 18 str./min (przezroczysty)

Rozdzielczość druku: ProQ.1200dpi

Pojemność podajników: 530 arkuszy w podajniku standardowym, (maksymalnie do: 2 950 arkuszy) oraz 300 arkuszy w podajniku wielofunkcyjnym. Razem z podajnikiem wielofunkcyjnym urządzenie oferuje możliwość zastosowania 6 różnych podajników papieru

Maksymalna gramatura papieru: 52-360 g/m2, druk dwustronny do 320 g/m2

z podajnika wielofunkcyjnego

Maksymalny format papieru: SRA3

Rodzaj nośników: papier błyszczący, folia, papier transferowy, papier wodoodporny itd.

Materiały eksploatacyjne: tonery na 38 000 stron / bębny na 40 000 stron (tylko CMYK)

Specyfikacja ES7411WT:

Prędkość druku w kolorze: 8 str./min (druk na folii), 34 str./min (papier)Rozdzielczość: 1200x600dpi

Prędkość procesora: 533Mhz

Język druku: PS3

Pojemność papieru: 530 arkuszy

Podajnik uniwersalny: 100 arkuszy

Maksymalna gramatura papieru: 220gsm (główny podajnik), 250gsm (podajnik uniwersalny)

Maksymalny format papieru: A4

Wymiary (wys. x szer. x głęb.): 389 x 435 x 547mm

Czas pierwszego wydruku: 9 sekund

Wydajność tonera (kolorowy/biały): 11,500/6,000 str.

Specyfikacja C610:

Prędkość druku w kolorze: 34 str./min (druk kolorowy), 36 str./min (druk czarno-biały)

Rozdzielczość: 1200x600 dpi

Prędkość procesora: 533Mhz

Język druku: PCL

Pojemność papieru: 530 arkuszy

Podajnik uniwersalny: 300 arkuszy

Maksymalna gramatura papieru: 250gsm (podajnik uniwersalny)

Maksymalny format papieru: A4

Wymiary (wys. x szer. x głęb.): 340 x 435 x 604 mm

Czas pierwszego wydruku: 9 sekund (druk kolorowy) lub 8 sekund (druk czarno-biały)

Wydajność tonera (maksymalna/średnia):7500 str./1500-5000 str./mies

Polub nas na Facebooku: https://www.facebook.com/OKI.PolskaRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Karolina

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »