Technologie » Komputery

OKI na targach FestiwalDruku.pl 2018

OKI na targach FestiwalDruku.pl 2018
Zobacz więcej zdjęć »
W dniach 12-13 września w EXPO XXI w Warszawie odbędzie się tegoroczna edycja targów poligrafii reklamowej FestiwalDruku.pl 2018.

OKI Europe (stoisko C10) nie tylko pokaże swoje bogatego portfolio dla branży wydruków profesjonalnych i graphic arts, ale przeprowadzi też specjalne pokazy kreatywnego druku na kopertach na kolorowej drukarce Pro9542 z białym tonerem.

Wielkoformatowe plotery eko-solwentowe z serii Color Painter: E-64s, w tym także specjalny model E-64s dedykowany do wydruków sublimacyjnych, najnowsza drukarka do druku etykiet Pro1050 z białym tonerem, urządzenia wyposażone w zaawansowaną technologię białego tonera: Pro8432WT (format A3), Pro7411WT (format A4) Pro9541, Pro9542 z systemem do druku kopert oraz wyposażona dodatkowo w tonery neonowe drukarka Pro6410NeonColor – OKI zaprezentuje szerokie portfolio ze swojej oferty dla rynku graficznego.

Urządzenia te będzie można zobaczyć na stoisku firmy OKI Europe (C10) oraz jej partnerów:  Ekstreme – stoisko G6; Integart – stoisko E6, JETPOL – stoisko C9A; Viscar – stoisko D1.

Pokaz kreatywnego druku na kopertach

Dwa razy dziennie, o godzinie 11:00 i 14:00, każdy kto przyjdzie na stoisko OKI będzie mógł bezpłatnie wziąć udział w profesjonalnym pokazie możliwości ,,Królowej kreatywnej poczty” czyli kolorowej drukarki OKI Pro9542 z systemem druku na kopertach. Eksperci OKI pokażą jak łatwo i szybko można przygotować serię wydruków w wysokiej jakości na kolorowych i ciemnych kopertach. Drukarka ta oferuje bowiem możliwość drukowania z wykorzystaniem pełnej gamy kolorów CMYK oraz dodatkowo koloru białego, dzięki temu gwarantuje ona wyjątkowe, przykuwające wzrok efekty: doskonałą biel i żywe kolory także na ciemnych i kolorowych czy barwionych w masie kopertach.

Wydruki wielkoformatowe z OKI

Szerokoformatowe eko-solwentowe plotery E-64s to gwarancja wysokiej jakości i wydajności przy jednoczesnym spełnieniu najwyższych wymagań dotyczących druku przemysłowego i wydruku grafik na masową skalę. Drukują one na powierzchni o rozmiarze do 64 cali, czyli nieco ponad 1,6 metra. Wyróżniają się dużą niezawodnością przy dużych nakładach pracy i stale wysoką jakością, to również dobry stosunek ceny do jakości i bardzo szeroka gama nośników możliwych do zadruku.

Tonery białe  i neonowe -  czyli nowy poziom kreatywności wydruków graficznych od OKI

OKI pokaże też 4 i 5 – tonerowe drukarki z rodziny urządzeń graficznych Pro Series: Pro7411WT (format A4), Pro8432WT (format A3), Pro9541. Urządzenia te dedykowane są branży wydruków kreatywnych i zapewniają szerokie możliwości druku z wykorzystaniem tonera białego i przezroczystego. Zwiedzający na stoisku OKI będą też mogli sprawdzić jak łatwo uzyskać, za pomocą drukarki Pro6410NeonColor wyposażonej w tonery neonowe, wyjątkowo jaskrawe, przyciągające oko fluorescencyjne wzory na nośnikach do stosowania na praktycznie każdej powierzchni: od odzieży po dekorację, spersonalizowane opakowania produktów, wydruki w punktach sprzedaży, oznaczenia w sklepach.

Więcej informacji na stronie www.oki.com/plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Karolina

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Za 6 dni:
XXVIII edycja festiwalu Sounds of the Dolomites w górach Trentino we Włoszech
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »