Dom » Budownictwo

Okna PETECKI dla budownictwa pasywnego

Okna PETECKI dla budownictwa pasywnego
Zobacz więcej zdjęć »
Nieograniczone możliwości aranżacji, parametry budownictwa pasywnego. Już dziś zainwestuj w rozwiązania na przyszłość.
Okna PETECKI FUTURE zostały opracowane z myślą o nowoczesnych projektach budownictwa niskoenergetycznego. Najnowsze technologie pozwalają  na produkcję okien o jednym z najlepszych współczynników przenikania ciepła. Produkt wyróżniają rewelacyjne parametry termoizolacyjne, które doskonale komponują się  w połączeniu z klasycznym wzornictwem.

Co sprawia, że okna PETECKI FUTURE są wyjątkowym produktem, dostępnym na polskim rynku?

Pakiet szybowy
Standardowy termoizolacyjny pakiet 3 szybowy o współczynniku przenikania ciepła U = 0,5. Opcjonalnie istnieje możliwość zastosowania pakietów 4-szybowych o U =0,3. Szklenie o szerokości do 52 mm pozwala na stosowanie wielu różnych energooszczędnych, antywłamaniowych oraz akustycznych pakietów szybowych.

Ciepła ramka
Opcjonalnie istnieje możliwość zastosowania międzyszybowych ciepłych ramek polimerowych w 6 dostępnych kolorach. Znacznie wpływają na poprawę termiki i walorów estetycznych całego okna.

Okucie
Renomowane okucia Roto NT umożliwiają zastosowanie różnorodnych, funkcjonalnych rozwiązań: zabezpieczeń antywyważeniowych, czujników otwarcia, hamulca w klamce, stopniowanego uchyłu czy też rozwiązania typu Tilt First zaprojektowanego z myślą o bezpieczeństwie najmłodszych.

RAU-FIPRO
Rdzeń profili został wykonany z tworzywa na bazie kompozytów RAU-FIPRO, który zapewnia najwyższe parametry statyczne bez konieczności zastosowania wzmocnienia stalowego. Likwiduje to mostki termiczne i umożliwia projektowanie okien nawet do wymiaru 1360x2640 mm w jednym skrzydle.

System profili
6 - komorowy profil o szerokości 86mm zapewnia optymalne właściwości termiczne, akustyczne i statyczne. Jako kompletny system umożliwia produkcję drzwi zewnętrznych oraz drzwi podnoszono-przesuwnych typu HS. Występuje również w wersji z nakładkami aluminiowymi w kolorach RAL.

Estetyka
Prosta i ponadczasowa linia stylistyczna w połączeniu z zastosowaną technologią pozwoli na uzyskanie doświetlonych, nowoczesnych wnętrz. Gładka i estetyczna powierzchnia HDF (High Definition Finishing) gwarantuje łatwość w czyszczeniu i pielęgnacji.
 
Uszczelki
Potrójny układ uszczelek zapewnia doskonałą szczelność, izolację termiczną i akustyczną. Innowacyjny kształt uszczelek zmniejsza siły potrzebne do zamykania i otwierania okien.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

PHZ (passivhaus zertifiziert)
Opcjonalnie w oknach PETECKI FUTURE Design 86 MD istnieje możliwość zastosowania systemu GENEO PHZ. Dzięki wypełnieniu komór wewnętrznych wkładkami docieplającymi, stolarka znacznie przewyższa parametry wymagane w budownictwie pasywnym.

Bezpieczeństwo - odporność na włamanie (klasa WK3)
Okna PETECKI FUTURE zostały wyprodukowane zgodnie z zalecanymi normami, oznacza to że posiadają specjalne certyfikaty bezpieczeństwa poparte specjalistycznymi testami. Produkt posiada klasę bezpieczeństwa WK3. Oznacza to, że okno stawia opór przypadkowemu włamywaczowi dysponującemu nie tylko prostymi narzędziami, ale także stalowym łomem.

Dzięki tym wszystkim właściwościom okna PETECKI FUTURE dają możliwość zaprojektowania dużych przeszkleń, które umożliwiają pozyskanie ciepła z energii słonecznej. Jest to wyjątkowy produkt, będący bezkompromisowym połączeniem nieograniczonych możliwości aranżacji oraz najwyższych parametrów technicznych i użytkowych.PETECKI.eu
(PRESS BOX)Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

newss.pl
http://newss.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »