Technologie » Fotografia

Oko w Oko z dobrym fotografem

Oko w Oko z dobrym fotografem
Zobacz więcej zdjęć »
Jego największą pasją jest fotografia dokumentalna, ale od ponad dziesięciu lat trudni się także sesjami inscenizowanymi, skupiającymi się w głównej mierze na modzie. Mowa o Jacku Piotrowskim, który będzie gościem spotkania z cyklu „Oko w Oko”.

Jego zachwycające urodą i niezwykłą kreacją zdjęcia znamy z magazynu „Gazety Wyborczej Wysokie Obcasy", „Zwierciadła" czy z „Cosmopolitan". Mowa o Jacku Piotrowskim, który będzie gościem pierwszego, dedykowanego fotografii, spotkania z cyklu „Oko w Oko".

Zapraszamy do Kwadratowej w środę, 11 marca o godz. 18.00. Wstęp wolny.

„Oko w Oko" to spotkania łączące w sobie dynamiczny wykład ze swobodną dyskusją o fotografii i jej różnorodnych obliczach. Adresowane są zarówno do stawiających pierwsze kroki w trudnej sztuce uwieczniania chwil, jak i do tych, którzy poznali już tajniki fotografowania oraz mogą pochwalić się interesującym portfolio. 

Pierwszym gościem „Oko w oko" będzie Jacek Piotrowski, rocznik ‘77, absolwent Wydziału Operatorskiego Państwowej Wyższej Szkoły Filmowej w Łodzi. Od 1994 roku współpracuje z wydawnictwem Agora. Aktywnie uczestniczył w tworzeniu rubryk modowych, najpierw w „Wysokich Obcasach", a ostatnimi czasy również w „Avanti" i „Logo". Często realizuje edytoriale modowe dla czasopism, takich jak: „Uroda Cosmopolitan", „Zwierciadło", „Playboy" oraz „CKM".
Piotrowski to również autor portretów znanych osobistości. Sportretował między innymi Jean'a Reno i Paulo Coelho. Obie fotografie ukazały się w magazynie „VIVA".
Podczas środowego spotkania opowie o swoim podejściu do fotografowania, inspiracjach i kształtowaniu warsztatu.

- Każdy z naszych gości ukazuje inne oblicze fotografii prasowej. Wszystkich łączy pasja tworzenia i szerokie spojrzenie na fotografię - zauważa Marta Pultyn, redaktor naczelna Kroniki Studenckiej, współorganizującej cykl „Oko w Oko".
Podkreśla także, że ideą spotkań jest przede wszystkim ukazanie różnych podejść fotograficznych.

Gośćmi kolejnych spotkań „Oko w Oko" będą: Michał Szlaga (14 marca), Maciej Kosycarz (18 marca) oraz z Eugeniusz Nurzyński (25 marca). Na wszystkie spotkania zapraszamy do Akademickiego Klubu Politechniki Gdańskiej „Kwadratowa".

Pomysłodawcą i organizatorem cyklu jest Kronika Studencka oraz Samorząd Studentów Politechniki Gdańskiej.

„Oko w Oko" z Jackiem Piotrowskim: 11 marca, godz. 18.00. Akademicki Klub Politechniki Gdańskiej „Kwadratowa", ul. Siedlicka 4, Gdańsk Wrzeszcz. Wstęp wolny.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

ap

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »